HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.09.2020 Turnaje

Mladší žáci "A" ovládli turnaj na Palmovce! V neděli vstoupí do soutěže s Berounem!

I mladší žáci "A" byli součástí nedělního turnaje na Palmovce! Pražskej votvírák, který otevřel zápasovou sezónu 2020/2021, ovládli bez jediné ztráty a se skóre 32:2 si odnesli pohár vítězů...

"Áčkaři" nejdříve vyzvali prosecké Krtky, se kterými před týdnem brázdili vrcholky hor! Milosrdní ale nebyli a Proseku nasázeli jedenáct branek, přičemž ani jednou neinkasovali. Ve druhém klání se Hostivař postavila Kladnu, které dlouho drželo krok a stav byl dlouho bezbrankový, především díky brankářům na obou stranách. Hostivař dostal do vedení Marián Hnyk a ve druhé polovině na konečných 2:0 upravil Bezpalec. Střelnici si pak Áčko mladších žáků otevřelo proti mladším kamarádům Hostivaře, kteří se ale v závěru dvakrát prosadili a byli tak v neděli jediným celkem, který dokázal proti vítěznému týmu skórovat. Turnaj pak zakončil duel proti Rebelům, který byl i neoficiálním finále Pražského votvíráku 2020! Hostivaři se v utkání dařilo a mocně tlačila, narážela ale na skvěle chytajícího Ambrose. Po secvičeném signálu po vhazování v útočném pásmu šla v první polovině přesto Hostivař do vedení, i ve druhém dějství pak pokračovala ve vytrvalém tlaku a dalšími dvěma góly upravila na konečných 3:0.

Bez jediné ztráty a se skóre 32:2 tak zářijový turnaj na Palmovce ovládla! Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen obránce Adam Votava, zmínit nutno i prvenství útočníka Filipa Hradila v kanadském bodování turnaje (6+10) a Stanislava Bezpalce, který byl se sedmi góly nejlepším střelcem.

SHM Prosek Moles - HBC Hostivař "A" 0:11 (0:5, 0:6) střely: 1:25

Branky: 3x Hradil, 3x Keller, 2x Bezpalec, Hnyk, Skála, Michek

HBC Kladno - HBC Hostivař "A" 0:2 (0:1, 0:1) střely: 12:23

Branky: Hnyk, Bezpalec

HBC Hostivař "A" - HBC Hostivař "B" 16:2 (8:0, 8:2) střely: 27:4

Branky: 3x Bezpalec, 3x Keller, 2x Michek, 2x Hnyk, 2x Kápička, 2x Hradil, Skála, Postler

HBC Hostivař "A" - SK Rebel Praha 3:0 (1:0, 2:0) střely: 21:2

Branky: Michek, Hradil, Bezpalec

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Z turnaje máme dobrý pocit, a to nejen kvůli výhrám a prvenství, ale především z herního projevu jako takového. Dařilo se nám nezdržovat hru v obranném či středním pásmu, dobře jsme kombinovali a často stříleli bez zbytečného rovnání míčku. Nejvíce nám dokázalo vzdorovat Kladno, kde se vyznamenávali oba brankáři, nejlepší dojem mám pak ale osobně z posledního utkání proti Rebelům, kde se nám dařilo i roztahovat hru po celém útočném pásmu a měl sem pocit, že se začínají projevovat naběhané kilometry z letní přípravy.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE:

1. HBC Hostivař "A"

2. HBC Kladno

3. SK Rebel Praha

4. SHM Prosek Moles

5. HBC Hostivař "B"

Redakce

 
 

Áčko na trojnásobného mistra nevyzrálo! Na Lužinách o gól padlo!

18.9.2020

Junioři pokračují ve vítězném tažení! Čejka rozhodl o výhře nad Kladnem!

17.9.2020

Přípravka zahájila turnajovou sezónu na Lužinách!

16.9.2020

Mladší žáci A stříleli na úvod v Berouně! Konto Keltů zatížili čtrnácti góly!

15.9.2020

Partneři klubu