HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
07.12.2022 Turnaje

Minipřípravka zakončila podzimní část sezóny v Kralupech! Odjela s vyrovnanou bilancí!

V neděli 4.prosince odehrála minipřípravka poslední turnaj podzimní části sezóny v kralupské hale, kde na ni čekala čtveřice soupeřů - pražští Rebelové, Kelti z Berouna a 2 týmy kladenských Rysů.

Od letošní sezóny se v kralupské hale hraje pouze na jednom hřišti, takže po každém zápase měli hráči dostatek času na regeneraci a taktickou přípravu. Hostivař dorazila do Kralup se sedmi hráči v poli a brankářem. První dva zápasy proti Rebelům a modrému týmu Kladna byly velmi podobné. Oba soupeři měli po většinu zápasů lehkou převahu, která se nakonec projevila i na skóre. Nutno dodat, že si Hostivař dokázala v obou zápasech vytvořit poměrně dost brankových příležitostí a některé z nich i proměnit v góly. Po dvou odehraných zápasech následovala téměř hodinová pauza, jejíž část využil trenér Martin k taktické přípravě a motivaci pro zbylé dva zápasy. Ve zbytku turnaje kluci dostávali body za každou vydařenou akci s přihrávkou a za každých 20 bodů je čekala odměna. Tato motivace evidentně zabrala, jelikož po přestávce nastoupili kluci na hřiště velmi odhodlaně a Kelti se měli co otáčet. Hra vypadala zcela opačně než dopoledne. Hostivařští stále v tlaku, ale s problémem proměňovat vytvořené šance. Několikrát to ale přeci jenom vyšlo a první výhra tak byla na světě... A také nějaké bodíky do Martinovi soutěže. Před posledním zápasem s bílým týmem Kladna došlo k výměně brankáře, kdy spolehlivě chytajícího Kubu Pačese nahradil brankářsky nepříliš zkušený Daník Kramar. Tato výměna se ukázala jako dobrý tah, kdy Daník hned v úvodních vteřinách zneškodnil samostatný únik soupeře zákrokem á la Dominik Hašek. Zápas to byl jinak velmi vyrovnaný. Hostivař třikrát vedla, ale soupeř vždy dokázal vyrovnat. Nestačil však na čtvrtý zásah a Hostivař tak zaznamenala druhou výhru na turnaji.

Hostivař tedy odjela z turnaje v dobré náladě, s vyrovnanou bilancí dvou výher a dvou proher a osmi nastřílenými góly, o které se podělilo hned šest hráčů. Bodů do Martinovi soutěže se sice neurodilo tolik, aby to stačilo na odměnu. To ale nevadí, jelikož na kluky stejně čekala po pondělním tréninku mikulášská nadílka.

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu