HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
27.03.2023 Turnaje

Minipřípravka se zvedá! V úvodu dubna ji čeká Hostivařský pohár!

Minipřípravka se vydala v březnovou neděli na Kladno, kde se postavila dvěma domácím výběrům, ale i týmu z Nového Strašecí.

Hostivař opět potvrdila herní progres a první dva zápasy dovedla do vítězného konce. Nestačila až ve třetím utkání na bílý výběr Kladna a v odvetě i na modrý soubor Rysů. Další dva zápasy končily remízou a Hostíci se tak s turnajem na Kladně loučili s vyrovnanou bilancí a více jak dvacítkou nastřílených gólů!

Martin Přeslička (trenér HBC Hostivař) - Turnaj jsme si užili. Jsem rád, že kluci po nějaké době zase okusili pocit z vyhraného utkání. Je toho hodně na čem pracovat, ale náš herní projev se zlepšuje a dokážeme se dostat i do nějaké té kombinace. Je vidět, že někteří už nad hrou začínají více přemýšlet. Pro všechny to byly další cenné zkušenosti. Uvidíme co nám přinesou další zápasové akce...

Další turnajová akce čeká na minipřípravku Hostivaře už v první dubnovou neděli, kdy se uskuteční Hostivařský pohár za účasti pěti týmů. Účast přislíbili krom domácího týmu i výběry z tradičních bašt Kladna, Pardubic, Plzně a Pražských Rebelů.

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu