HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
28.10.2022 Turnaje

Minipřípravka se zvedá! Na dalším turnaji už s vyrovnanou bilancí!

V neděli 23.10. čekalo na hostivařskou minipřípravku další turnajové dostaveníčko. Tentokrát na domácí půdě za hostivařskou nádrží. Do Hostivaře dorazil Kert Park, berounští Kelti, Nové Strašecí a dva týmy Kova.

Na Hostíky tedy čekala pěkná porce 5ti zápasů, ve kterých mohli opět předvést své tréninkové výsledky a načerpat další herní zkušenosti. V prvním utkání se Hostivař utkala s prvním týmem Kova. A hned z úvodu se drala za touhou po prvním vítězství. Po velmi vyrovnaném zápase, se ale musela spokojit s remízou a pomyslným prvním "bodíčkem" do sbírky. Povzbuzeni tímto malým úspěchem se domácí vrhli s chutí i do dalších zápasů. Nové Strašecí bylo ovšem nad jejich síly. A když po vyrovnaném utkání s Kertem přibyla na našem kontě další porážka, byla turnajová příchuť zase o něco hořčejší. Ovšem nic co by nespravila zdravá svačinka připravená v šatně! Trošku ovoce a situace byla zase o něco sladší. A ještě sladší tečka čekala na kluky v posledních dvou zápasech, kde se konečně dočkali vítězství. Nejprve si poradili s týmem Keltů a následně přehráli i druhý tým Kova. Radostné hostivařské tvářičky tedy nakonec opouštěli domácí hřiště s neutrální bilancí dvou výher, jedné remízy a dvou porážek.

Martin Přeslička (trenér týmu) - Turnaj jsme si užili. Jsem rád, že oproti minulému turnaji, kde jsme vstřelili jen jednu branku, jsme se dokázali střelecky prosadit. I dozadu bych řekl, že to bylo o něco lepší. A samozřejmě musím pochválit oba brankáře. Naše hra je stále dosti chaotická, ale věřím, že s každým dalším turnajem se to bude zlepšovat. Těším se na to, jak kluci dále porostou.

Redakce

 
 

A tým doma přehrál loňského vicemistra! Proti Letohradu zaznamenal čtvrtou výhru v řadě!

28.9.2023

A tým na státní svátek přivítá na svém hřišti Letohrad! Prodlouží svojí vítěznou šňůru?

27.9.2023

Domácí turnaj přípravek! Hostivař přivítala Kladno a Rebely!

26.9.2023

Dorost přišel v Pardubicích o body v posledních pěti minutách!

24.9.2023

Partneři klubu