HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
13.10.2021 Turnaje

Minipřípravce se na domácím turnaji dařilo! Vstřelila téměř třicet gólů!

Druhým turnajem letošní sezóny byl pro minipřípravku Hostivaře ten domácí, na kterém přivítali celky Rebelů, Kert Parku a Mladé Boleslavi. Pětici účastníků pak doplnili nejmenší Hostíci z řad mikropřípravkářů.

Tým minipřípravky, složený poprvé čistě z ročníků 2013-2014, prokázal na turnaji výrazné zlepšení, ke kterému mohutně přispěla i účast nových tváří, které náš tým doplnili v posledních týdnech, díky náborovým akcím. Hostivař odehrála tři parádní, vyrovnané zápasy, v posledním utkání turnaje pak vysoko přehrála své malé kamarády Hostíky. Z turnaje tak odešla s kladnou bilancí tří výher a jedné těsné prohry s Mladou Boleslaví, 5:6!

Gólově se nejvíce dařilo novicovi Davidu Smejkalovi, ruce nad hlavou ale často měla i Terezka Nestrojilová. Prvního gólu se hned ve svém prvním hokejbalovém duelu dočkal i Jáchym Florian, z hattricku se v posledním klání těšili například i Michael Mellen a Tadeáš Havlík. Ve všech utkáních statečně střežil hostivařskou branku Kuba Pačes.

Pod dohledem maskota Pražského svazu, slepice Pepika, nastříleli tentokrát hostivařští minipřípravkáři téměř třicet branek a rozdali tak spousty sportovní radosti. Věříme, že si jim bude dařit i na další z turnajových akcích.

Sestava Hostivaře na domácím turnaji: Kuba Pačes - Tom Dvořák, Táďa Havlík, Ríša Pertl, Dejv Smejkal, Jáchym Florian, Mišo Mellen, Terka Nestrojilová, Šíma Frajt

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Na střídačce minipřípravky jsem stál opět po několika letech a akci na domácím hřišti si užil. Jsem rád, že jsme po náborech mohli do hry postavit pár nováčků a těším se na premiéru i těch dalších. Cíl se nám podařilo splnit. Všichni kluci a Terka se až do posledního duelu zvládli soustředit na hokejbal, viditelně si vše užívali a rozdávali úsměvy. Těším se na další turnaj.

Redakce

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu