HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.01.2023 Aktuální zprávy

Juniory čeká kondiční soustředění v Beskydech, poté i Svitavský pohár!

V polovině zimní přípravy jsou i hostivařští junioři, kteří se po celý leden chystali na hrací ploše a kondiční tréninky s hokejkou prokládali pátečním běháním v hostivařském lesoparku. Nyní je před nimi i čtyřdenní soustředění na horách!

,,S fungováním kluků v zimní přípravě jsem zatím spokojen", říká trenér Tomáš Grepl. ,,Tréninky na ploše máme zaměřeny na rychlost. Překvapilo mne, jak se do toho kluci letos vrhli, což je asi i tou změnou, že neběháme jen mimo plochu, ale vždy je i něco s hokejkou. Možná i více dospěli", nešetří chválou lodivod týmu, který už tento čtvrtek vycestuje na čtyřdenní kondiční soustředění do Beskyd.

Po něm bude juniorské mužstvo pokračovat v přípravě, která vygraduje 19. února turnajem v hokejbalové hale ve Svitavách. Soupeřem by měly být celky Svítkova Stars, Hradce Králové, Brna a Malenovic. Právě tento turnaj tak poslouží coby generálka před vypuknutím jarní části soutěže, která startuje už v posledním únorovém víkendu a do Prahy by měl přijet celek z Prachatic, kterému mají hostivařští po podzimu co vracet.

Kompletní jarní rozpis juniorů doplníme po skončení připomínkového období, v úvodu února.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu