HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Pardubice HBC Prachatice HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany Svítkov Stars Pardubice HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.12.2023 Rozhovory

Junioři vstoupí do zimní přípravy už v prvním lednovém týdnu! „Očekávám primárně kondiční přípravu", říká Štěpán Trajer!

Už na konci prvního lednového týdne vstoupí do zimní přípravy i nejstarší mládežnická kategorie Hostivaře, junioři. Těm se v podzimní části výsledkově dařilo a nebýt dvojnásobného škobrtnutí v samotném závěru, hodnocení uplynulého období by bylo ještě příjemnější...

Trenér Tomáš Grepl byl i přesto spokojen: „Podzimní část hodnotím určitě kladně a jsem rád, že i přes nezdar v posledních dvou utkáních se nám podařilo postoupit do elitní skupiny", hodnotil kormidelník juniorky, který nastínil i podobu zimní přípravy. „Začátek zimní přípravy bude probíhat v tělocvičně a zaměříme se na fyzickou kondici a obratnost, ale určitě přijde čas i na oblíbený fotbálek. Postupně pak budeme přecházet na plochu. Neměl by ovšem chybět opět i tradiční výšlap na nějaký ten kopec a řešíme i soustředění, které bychom rádi opět v horách, kde jsou jiné možnosti k tréninku, než na který jsou kluci zvyklí. Vše je ale teprve v řešení".

Podzimní část ale zhodnotil v krátkém rozhovoru i útočník Štěpán Trajer, který má za sebou první období v dresu hostivařského týmu juniorů a řeč tak padla nejen na zimní přípravu, ale i jeho přesun z jiného klubu či cíle v této sezóně...

Štěpáne, jak zpětně hodnotíš podzimní část?

Podzimní část hodnotím jednoznačně kladně. Poté, co jsme měli snový start a zvládli těžké a důležité zápasy, jsme nakonec dostali studenou sprchu, která si myslím, že docílila k probuzení a uvědomění týmu, což pro nás bude důležité na jaře, v A skupině.

Co očekáváš od blížící se zimní přípravy?

Od zimní přípravy očekávám primárně přípravu kondiční. Jsem rád, že máme na tuto zimní přípravu k dispozici i All in Training Complex, jelikož jsem zimní přípravu v těchto prostorách už jednou absolvoval a líbilo se mi tam. Věřím v to, že zimní příprava bude intenzivní a těším se na ní. Dále také doufám, že odehrajeme v rámci zimní přípravy co nejvíce přátelských utkání.

Jak po roce a půl hodnotíš svůj přesun do Hostivaře a co bylo po přesunu pro tebe nejnáročnější?

Můj přesun do Hostivaře posuzuji jako správné rozhodnutí. Jsem tu spokojen jak ze stránky svého hráčského rozvoje, tak i po stránce lidské. Myslím tím, s jakými lidmi se zde stýkám, a to jak v týmu, tak i mimo něj. Po přesunu do Hostivaře pro mě určitě byly nejnáročnější přesuny na trénink a zpět. Mimo to do sebe všechno zapadlo tak, jak mělo.

A co je tvým hlavním cílem v této sezóně?

To, co bych si opravdu přál a jsem ochotný pro to udělat, co jen bude v mých silách, je titul Extraligy juniorů. V tým mám velkou důvěru, že je schopen vyhrát, ale vím, že to nebude jen tak.

Redakce

 
 

A tým čeká pikantní start jarní části! Na domácím hřišti přivítá v Pražském derby Kert Park Praha!

23.2.2024

Dorost vyšel v Pardubicích gólově naprázdno, podlehl 0:2!

22.2.2024

Starší žáci odehráli další přípravný turnaj! Na Pražském míčku skončili třetí!

20.2.2024

B tým mužů se chystá na jarní část sezony! Na úvod se utká v souboji Pražských rezerv!

19.2.2024

Partneři klubu