HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.08.2019 Aktuální zprávy

Junioři si letní soustředění užili! Kapitánem pro novou sezónu bude Srp!

Nejpočetnější skupinou na letním soustředění byla kategorie juniorů! Ti si tradiční akci viditelně užili a s trenérem Vanišem naběhali nespočet kilometrů. Tři dny po příjezdu ze Světlé nad Sázavou navíc absolvovali testy v HTC!

Během šestidenní akce odehráli i přípravný duel proti hokejistům HC Světlá nad Sázavou, ve kterém podlehli 2:5. Branky Hostivaře zaznamenali Dominik Trávníček a Jáchym Mareš. Do zápasu jsme šli z plného tréninku, přičemž ještě hodinu před začátkem se dohrával prestižní fotbalový turnaj. Pro kluky to bylo zcela jistě vítané zpestření v rámci programu soustředění. Při šíři našeho kádru bylo možné postavit dvě plnohodnotná mužstva a v zápase hraném na čtyři čtvrtiny vidět v akci všechny hráče. To bylo zase pozitivní pro nás trenéry. I přes prohru jsme byli s výkonem mužstva spokojeni a musíme ještě jednou poděkovat soupeři, který s námi do tradičního letního měření sil, opět ochotně nastoupil, hodnotil duel trenér juniorů Jiří Vaniš.

Ten byl celkově s podobou letního soustředění spokojen. S průběhem soustředění jsme byli nadmíru spokojení. Odtrénovali jsme to, co jsme si naplánovali, sehráli velmi kvalitní přípravný zápas, vyhýbala se nám zranění a nemoci. Osobně velmi oceňuji přístup celého mužstva, a to nejen k tréninkům samotným, ale obecně k celému týdnu ve Světlé, říká.

Hned tři dny po příjezdu ze Světlé nad Sázavou absolvovala první dvacítka juniorů půldenní testy v HTC. Pro spolupráci s HTC jsme se rozhodli po dobrých zkušenostech z několika tréninkových jednotek v minulé sezóně. Cílem je zejména poskytnout širokému kádru letošní juniorky kvalitní tréninkové podmínky a možnost rozvoje v oblastech, na které tolik prostoru při běžných trénincích. V týdnu po soustředění hráči absolvovali vstupní testy a do konce srpna bude následovat ještě jedna tréninková jednotka. Od září najedeme na pravidelný režim jedné tréninkové jednotky v HTC týdně, vysvětluje Vaniš.

Tradičně na soustředění došlo i k volně kapitána juniorského týmu. Stal se jím David Srp, kterému budou asistovat Karel Maťocha a Josef Vosátka. Znám je již i rozpis zápasů. Junioři Hostivaře v prvních dvou měsících nevycestují za hranice Prahy. Kompletní rozpis najdete ZDE!

Redakce

 
 

„Konkurence v týmu je veliká, chci být pro Hostivař přínosem", říká junior David Waltr!

22.1.2020

Druhý přípravný zápas pro Dobřany! Bezpalec opět s hattrickem!

20.1.2020

Gólové žně v Dobřanech! Mladší žáci v prvním přípravném utkání úspěšní!

20.1.2020

Ml. žáci - Hostivař v přípravě přehrála Prosek! Obránce Režnárek byl u třetiny branek!

13.1.2020

Partneři klubu