HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.12.2022 Turnaje

I týmu holek se na turnaji v Kralupech dařilo! Potěšil zvláště skalp Kladna!

Sobotního turnaje přípravek, v Kralupech nad Vltavou, se zúčastnil i tým hostivařských holek, který posílil z řad klučičího týmu malý ostrostřelec David Smejkal.

V dopoledním představení nejdříve hostivařský tým nastoupil proti Tygrům z Mladé Boleslavi, kteří se sice ujali dvoubrankového vedení, dívčí tým ale v závěru dotahoval a nakonec se radoval z remízy 4:4.

Modrý tým Kladna působil jako nejnáročnější soupeř i proto, že své klubové kamarády s označením "bílí" porazil 5:2. Holkám se ale dařilo a držela je i výtečně chytající brankářka Nikola Svobodová, která zlikvidovala několik příležitostí Rysů. Hostivař nakonec, k překvapení všech, porazila kladenský výběr 5:3.

V posledním utkání proti bílému týmu Kladna došlo k prostřídání brankářek. Kladno se brzy dostalo do vysokého vedení a ačkoliv hostivařský tým dotahoval, tentokrát díky střelecky aktivnímu Davidu Smejkalovi (všech pět branek), podlehl 5:8!

S výkony všech ovšem opět panovala spokojenost a těšíme se na další turnaje.

Redakce

 
 

Dorost mladšího soupeře z Kyjova nešetřil! Body zůstaly v Hostivaři!

20.3.2023

Hostivař na vítězné vlně! Sběru Šneků vládl sedmibodový Čejka!

18.3.2023

B tým po druhé v sezóně padl na Kladně! Přední příčky tabulky se mu tak vzdalují!

16.3.2023

A tým v sobotu přivítá na svém hřišti Dobřany! Naváže na výhru z posledního zápasu?

16.3.2023

Partneři klubu