HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
29.07.2022 Aktuální zprávy

Hostivařský pohár se vrací po jedenácti letech na scénu! A hned v sedmi kategoriích!

V prvních letech existence hokejbalové Hostivaře byl Hostivařský pohár zažitým turnajem, jeho poslední ročník se ale uskutečnil v roce 2011! Nyní se ovšem znovu vrací na scénu, a to hned v sedmi věkových kategoriích!

Koncept je přitom jednoduchý! Jedná se o sérii jednodenních turnajů, v různých obdobích nové hokejbalové sezóny! I když... hned šest turnajů by se mělo uskutečnit už v následujících měsících tohoto roku, nejdéle si pak počká kategorie juniorů, pro kterou bude Hostivařský pohár uspořádán ve druhé polovině sezóny.

Poháru se zúčastní třicet hokejbalových týmů! Série startuje už o víkendu 27. - 28. srpna, kdy nejprve o vítězství zabojují čtyři týmy mužů a v neděli na ně navážou dorostenci. Turnaj starších žáků je pak v plánu v neděli 4. září, mladších žáků 18. 9. a říjen bude patřit dvěma nejmladším kategoriím v poháru, přípravce a minipřípravce.

Hostivařský pohár mužů nabízí na úvod nové sezóny zajímavou konfrontaci Hostivaře, Pardubic, extraligového nováčka ze Svítkova a silné Vlčí Smečky z Ústí nad Labem, která už loni několikrát ukázala, že extraligovým celkům dokáže vzdorovat!

I dorostenci Hostivaře se pak mohou těšit na zajímavé soupeře! Na Hostivařském poháru nebude chybět aktuální mistr ČR z Kladna, ale ani Svítkov Stars, který je zase úřadujícím mistrem v kategorii starších žáků! Kvartet celků uzavírá Letohrad.

Neméně našlapaný je ale i Pohár v kategorii starších žáků! Hostivař, Kladno, Plzeň a Pardubice jsou tradičně zárukou mládežnické kvality a nejinak tomu bude i v turnaji, který se uskuteční v neděli 4. září!

V září se v hokejbalovém areálu v Hostivaři potkají i mladší žáci a na čtvrtého účastníka se stále čeká! Kdo doplní Hostivař, Kladno a Svítkov je zatím ve hvězdách, ani zde ale jistě nebude o kvalitu nouze.

Složení účastníků v dalších kategoriích Hostivařského poháru bude známo později, už nyní ale můžete vidět nové logo turnaje, které jasně značí, kdo je jeho pořadatelem. Věříme, že si všech třicet účastníků svůj Pohár užije a naplní jejich očekávání.

27. srpna / Hostivařský pohár mužů

28. srpna / Hostivařský pohár dorostu

4. září / Hostivařský pohár starších žáků

18. září / Hostivařský pohár mladších žáků

Říjen 2022 / Hostivařský pohár přípravky

Říjen 2022 / Hostivařský pohár minipřípravky

Jaro 2023 / Hostivařský pohár juniorů

Redakce

 
 

Letní soustředění zahájeno! Světlá žije hokejbalem!

14.8.2022

Světlá nad Sázavou čeká na příjezd hostivařské mládeže!

11.8.2022

A tým zahájil letní přípravu! Trenér Davídek byl s úvodním kempem spokojen!

8.8.2022

„Bude to náročná sezóna, ale chceme opět bojovat o nejvyšší příčky", hlásí junior Petr Lehner!

2.8.2022

Partneři klubu