HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
22.03.2020 Aktuální zprávy

Doba si žádá tréninky u obrazovek! Mládež Hostivaře si zatrénuje s oblíbeným Ondrou Almašim!

Doba pandemie a povinné karantény si žádá zvláštní opatření i co se týče sportovních aktivit! Členové Hostivaře budou moci od pondělí využít online tréninků, pod vedením velice oblíbeného kondičního trenéra Ondřeje Almašiho. To ale není vše...

Odkaz na neveřejné online tréninky naleznou členové hokejbalové Hostivaře vždy v uzavřených skupinách jednotlivých týmů, na sociální síti Facebook. Tréninky s "Almim" budou probíhat třikrát týdně, vždy v pondělí, středu a pátek. Jejich aktivace proběhne v každý z těchto dní, v 16 hodin odpoledne a budou pochopitelně přístupné i zpětně. Aktuálně jsou připraveny jednotky zhruba do konce měsíce dubna a na své si pochopitelně přijdou i brankáři, kteří Ondru Almašiho dobře znají, coby hlavního trenéra Brankářské hokejbalové školy.

Tréninky budou jak známo koncipovány na doma", říká "Almi", který je mimo jiné i kondičním trenérem ve florbalové akademii v Pardubicích. Využijeme věci, které doma většinou najdeme, jako jsou třeba hokejka, židle, ručník, bota, nebo třeba karty, aby tréninky byly zábavnější. V úvodu budou trošku jednodušší, aby se toho co nejméně kazilo, bude to mít ale stoupající tendenci, takže se nikdo nemusí bát, že by si nemákl. V tomto období je důležité, abychom všichni vyšli z toho co se děje silnější, nebo alespoň na stejné úrovni, jako jsme byli předtím. Věřím tedy, že hostivařští hokejbalisté tréninků využijí a budou pořádně makat", zakončuje Ondra Almaši.

První online trénink je v plánu v pondělí 23. března, není to ale vše, co mohou hokejbalisté Hostivaře v dalších dnech a týdnech využívat. Už těsně po vydání karanténního opatření byly vydány "výzvy" k tréninku stickhandlingu, které najdete i na hostivařském youtube kanálu. V playlistu s názvem "Stickhandling tréninky" najdete každý den novou výzvu, díky které můžete zlepšit svou práci s holí.

Pro tři nejmenší kategorie jsou pak připraveny i neobvyklé hry, které jsou vkládány opět přímo do skupin, v každou neděli ráno! Pro příklad, právě dnes vyšla skautská výzva s devíti netradičními úkoly, v příštím víkendu se nejmenší Hostíci a jejich nejbližší mohou těšit na "tréninkové pexeso" s hokejbalovou tematikou a pohybovými úkoly.

Důležité je se nenudit, nezabíjet jenom čas a především se po skončení pandemie vrátit ve všech ohledech silnější, než dříve! Těšíme se na Vás!

Redakce

 
 

„Moc se těším na spoluhráče a taky na trenéry a tréninky", přiznává Lukáš Městka z týmu ml. žáků!

31.3.2020

„Je to špatný, když musí být člověk zavřený doma a nikam nemůže", říká Tomáš Stoulil!

30.3.2020

„S bráchou cvičíme podle videí s Alminem", říká přípravkář Kuba Janičko!

29.3.2020

„Hlavně, ať je už tohle období za námi a my se zas sejdeme na hřišti", říká Šimon Hnyk!

27.3.2020

Partneři klubu