HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.06.2020 Turnaje

ALPA POHÁR: A tým Hostivaře přivezl ze Světlé bronzové medaile!

Hostivařský A tým s radostí přijal možnost zúčastnit se červnového ALPA Poháru, který se uskutečnil na známém stadionu ve Světlé nad Sázavou. V sestavě Hostivaře chybělo hned několik hráčů, na cílech Pražanů se to ale významně nepodepsalo...

V základní skupině B se Hostivař postupně utkala s Jihlavou, Mostem a Dobřany. Dvě remízy a výhra s extraligovým týmem z Dobřan nasměrovala hostivařské do semifinále, kde jim byl soupeřem další z extraligových účastníků, tým Elby DDM Ústí nad Labem.

Ústečtí sice prohrávali, ještě v úvodním dějství ale skóre otočili a v poslední minutě duelu ztvrdili gólem do prázdné klece. Hostivař tak po prohře 1:3 čekalo utkání o bronzové medaile, proti Svítkovu Stars.

Úbytek sil už byl znát a soupeř z Pardubic byl aktivnější, přesto Hostivař po první části vedla 3:0! Svítkov ve druhém dějství snížil až na rozdíl jediné branky, v závěru ale bronzovou cestu hostivařským značně usnadnil, když se poroučel na trestnou lavici. Pražané tak zvítězili 3:2 a na ALPA Poháru tak obsadili třetí místo!

Nejlepšími hráči Hostivaře byli vyhlášeni: Daniel Vaniš, Otto Urbanec a Marek Hroch. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Václav Štoural.

KONEČNÉ POŘADÍ NA ALPA POHÁRU 2020

1. Elba DDM Ústí nad Labem

2. TJ Snack Dobřany

3. HBC Hostivař

4. HBC JTEKT Svítkov Stars

5. HBC Most

6. HBC Highlanders Prachatice

7. HbK Bulldogs Brno

8. SK Jihlava

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu