HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
31.08.2019 Aktuální zprávy

A tým zahájil ke konci léta společnou přípravu! Na hřišti se představila i dvojice posil!

Až jako poslední z hostivařských týmů zahájil přípravu -A- tým, který v posledním srpnovém úterku přivítal na hřišti i dvě nové akvizice. Trenérům se během prvního týdne hlásilo celkem třiadvacet hráčů, další ještě čerpají dovolené či je do prvního týdne nevpustila zranění.

Na plastu nechybělo pochopitelně krom loňských opor i několik dalších nadějných juniorů, nebo dvojice letních posil. Útočné řady vyztuží Jan Fišer, který přichází z extraligového Hradce Králové, z Pardubic má do Hostivaře namířeno Otto Urbanec! Od obou šikovných a zkušených útočníků si vedení Hostivaře pochopitelně slibuje především ofenzivní kvalitu a vyrovnání zodpovědnosti za produktivitu týmu mezi více útočných formací. Na spadnutí je i příchod Michaela Minarčíka z moravských Malenovic, který ale dříve platil za obávaného útočníka především v dresu juniorů Vsetína. V brankovišti by měl devatenáctiletému Štouralovi krýt záda nově David Merta, díky střídavému startu z HBC Alpiq Kladno.

V defenzivních řadách dostane nově příležitost i nadějná dvojice odchovanců Ota Sedláček a Daniel Vaniš, která se s -A- týmem připravuje, mezi útočníky byli k vidění například i stále šestnáctiletí Samuel Kucharčík a Marek Hroch, kteří se ale v sestavě prvního hostivařského týmu objevili už na konci loňské úspěšné sezóny.

Kdo zatím na tréninkovou plochu Koma Areny nevyběhl, je například Ondřej Palička, vyhlášený štírek, který se v posledním víkendu stačil oženit a v dalších týdnech ho tak jistě čekají i jiné radosti, než-li hokejbal. I tak bychom oblíbeného a dravého útočníka měli vídat v nové sezóně i nadále!

Redakce

 
 

„Nesmíme dát soupeři šanci tvořit hru", říká před startem dorostenecké soutěže Adam Šťastný!

13.9.2019

Junioři vstoupili do nové sezóny vítězně! Nad Plzní brali všechny body!

10.9.2019

Mladší žáci přivezli z Lužin bronz! Ligová soutěž může odstartovat!

9.9.2019

Junioři vstoupí do soutěže jako první! Na Palmovku přijede Plzeň!

5.9.2019

Partneři klubu