HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
31.07.2020 Aktuální zprávy

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

A tým Hostivaře vstoupí v úvodu srpna do letní přípravy a už následující sobotu se v rámci ní utká v mostecké hokejbalové hale i s výběrem Masters ČR, který se zde bude chystat na Mistrovství světa.

Příprava týmu začala individuálními, kondičními tréninky pod vedením Marka Brože. První tréninky na hřišti pak budou společné s juniorkou a 8. srpna sehrajeme v Mostě dvě utkání s Masters ČR, konkrétně s dvojicí týmů, které se připravují na MS", říká nový trenér A týmu, Martin Davídek, který i prozradil, co od týmu v přípravě očekává. Tyto zápasy budou pro mne prvním seznámením se s týmem na hřišti. Chci, aby se kluci začali zase dávat do provozního zápasového tempa, po dlouhé pauze. Na přípravu je velmi málo času, a tak bude program nahuštěný. Hned devátého část týmu odjíždí na soustředění s juniorským mužstvem a zbytek se bude připravovat v terénu s Markem Brožem. První ostré tréninky nás pak čekají od 18. srpna a na konci měsíce sehrajeme kvalitní turnaj ve Skutči. Tady už chci sladit sestavu, ujasnit si a doladit základní herní systémy. Měsíc přípravy a šest zápasů snad bude dostačující k úspěšnému startu v Extralize. Od všech hráčů očekávám maximální nasazení, disciplínu, pokoru a zároveň hodně dravosti a bojovnosti. Všichni se na první zápasy v extralize těšíme, ujišťuje trenér, dnes již extraligového celku.

Ten se zmíněného turnaje na zimním stadionu ve Skutči zúčastní 29. - 30. srpna a hned prvním soupeřem by měl být tradiční extraligový účastník, Piráti Hradec Králové.

Redakce

 
 

„Motivuje mne nominace na Světový pohár", říká odhodlaně dorostenec Petr Lehner!

3.8.2020

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

31.7.2020

Mladší žáci B - „Nová sezóna přináší pro každého z nás novou výzvu", říká trenér Jiří Vaniš!

29.7.2020

„Nikdy jsem neměl malé sebevědomí, naším cílem musí být play-off", říká Jan Čejka!

27.7.2020

Partneři klubu