HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
31.07.2020 Aktuální zprávy

A tým vstoupí do letní přípravy! V Mostu se utká proti výběru Masters ČR!

A tým Hostivaře vstoupí v úvodu srpna do letní přípravy a už následující sobotu se v rámci ní utká v mostecké hokejbalové hale i s výběrem Masters ČR, který se zde bude chystat na Mistrovství světa.

Příprava týmu začala individuálními, kondičními tréninky pod vedením Marka Brože. První tréninky na hřišti pak budou společné s juniorkou a 8. srpna sehrajeme v Mostě dvě utkání s Masters ČR, konkrétně s dvojicí týmů, které se připravují na MS", říká nový trenér A týmu, Martin Davídek, který i prozradil, co od týmu v přípravě očekává. Tyto zápasy budou pro mne prvním seznámením se s týmem na hřišti. Chci, aby se kluci začali zase dávat do provozního zápasového tempa, po dlouhé pauze. Na přípravu je velmi málo času, a tak bude program nahuštěný. Hned devátého část týmu odjíždí na soustředění s juniorským mužstvem a zbytek se bude připravovat v terénu s Markem Brožem. První ostré tréninky nás pak čekají od 18. srpna a na konci měsíce sehrajeme kvalitní turnaj ve Skutči. Tady už chci sladit sestavu, ujasnit si a doladit základní herní systémy. Měsíc přípravy a šest zápasů snad bude dostačující k úspěšnému startu v Extralize. Od všech hráčů očekávám maximální nasazení, disciplínu, pokoru a zároveň hodně dravosti a bojovnosti. Všichni se na první zápasy v extralize těšíme, ujišťuje trenér, dnes již extraligového celku.

Ten se zmíněného turnaje na zimním stadionu ve Skutči zúčastní 29. - 30. srpna a hned prvním soupeřem by měl být tradiční extraligový účastník, Piráti Hradec Králové.

Redakce

 
 

„Popravdě, už si ani nepamatuji, že jsme nějaké zápasy hráli", říká trenér juniorů Jiří Vaniš!

24.11.2020

Od pondělí 23.11. opět trénujeme v omezeném režimu!

21.11.2020

„Hostivař beru jako moji druhou rodinu", říká kapitán B týmu mužů Petr Němeček!

19.11.2020

„Nejvíce mě v poslední době baví běh", říká přípravkář Kryštof Kolář!

17.11.2020

Partneři klubu