HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
12.08.2019 Aktuální zprávy

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

První den na letním soustředění za sebou mají i nejmenší Hostíci, které čekal v pondělní bohatý program. Už v osm hodin ráno se minipřípravkáři proháněli spolu s o rok až dva staršími kamarády na ploše hokejbalové haly, aby poté pokračovali běžeckým tréninkem a plněním úkolů v rámci celotýdenní hry.

I odpoledne patřilo času na hrací ploše a tentokrát byl prostor především na hru. Během odpoledne nechyběl ani fotbal a další sportovní hry, večer před spaním se zase nejmenší mohou těšit na pokračování celotýdenní hry. „Nejvíce mne tady baví zábava a tréninky na hřišti", říká Jakub Mellen, kterého doplňuje i Matyáš Tůma, jenž je na soustředění opět nejmladším účastníkem: „Jo, mě taky nejvíc baví tréninky s hokejkou na ploše".

Trenérské duo si pro minipřípravkáře nachystalo pestrý program, občas ale děti pobaví i cosi mimo hokejbalové mantinely. Mě se tady nejvíc líbí Fafík", poukazuje sedmiletý Jirka Absolon na čtyřměsíční předsednické štěně, které se mu úspěšně motá mezi botami.

První kompletní den na letním soustředění je téměř za námi, ani v úterý se ale nebude nikdo ve Světlé nad Sázavou nudit! Tentokrát se podíváme za staršími žáky, kteří pracují v početné skupině pod vedením trenérského tria Tomáš Grepl - Tibor Zámečník a Martin Drahota.

Redakce

 
 

„Pouze klubové tréninky nestačí a je třeba, aby se kluci aktivněji hýbali i ve volném čase", ví trenér přípravky Borek Coufal!

9.7.2020

Nezapomněli jste na platbu záloh? Letní soustředění startuje už za měsíc!

8.7.2020

Ceny trenérů! Kdo si z nedokončené sezóny odnesl klubovou trofej?

6.7.2020

NÁBOR! Chcete se zapojit? I přes léto nás můžete kontaktovat ohledně náboru dětí!

5.7.2020

Partneři klubu