25.04.2024 Reportáž

Dalším soupeřem byl v nevlídném sobotním dopoledni pro juniory tým Mečounů, který se oklepal z méně úspěšného vstupu do elitní jarní skupiny a v posledních utkáních bodoval!

Elite, sobota 20.4.2024

3:4ss

0:0, 1:1, 2:2

PLZ

Plzeň

Branky a nahrávky: 23:41 Bár (Hradil), 33:19 Ilušák (Vrzák, Hradil, 38:11 Mikšovský (Zámečník) .
Rozhodčí: Jonák, Havelka . Vyloučení: 4:3 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 73 . Střely na branku: 35:29 . Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3, 3:4

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Matějka, Městka, Munk, Zámečník, Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Hradil, Maali, Malysz, Mikšovský, Prager, Vrzák

Kočka (Růžička) - Beneš, Dobrý, Krejčí, Matoušek, Remeš, Štulc, Koc, Kopal, Král, Kučera, Malý, Němčák, Obr, Popp, Procházka, Slezák

V první třetině hráli prim brankáři a skóre se neměnilo! Až ve dvacáté minutě ho otevřel hostující Slezák, který překonal Drahoše.

Ještě ve druhém dějství naštěstí přišlo vyrovnání a byl to Jakub Bár, který po nahrávce dalšího dorostence, Filipa Hradila, nemilosrdně zavěsil.

Rozhodnutí tak mohla přinést až závěrečná část, do které mnohem lépe vstoupili domácí. Skvělou individuální akcí nejdříve dostal Hostivař poprvé do vedení Dominik Ilušák a když v čase 38:11 přidal v přesilovce třetí gól Michal Mikšovský, vypadalo to s šancemi hostivařských nadějně. Po zranění hostujícího borce se hra na delší dobu přerušila a jak se později ukázalo, na domácí soubor to nemělo vůbec blahý vliv.

Mečouni bojovali do roztrhání a padesát vteřin před koncem základní hrací doby snížil Štulc. Opaření domácí čelili dalšímu tlaku i v dalších vteřinách a brzy tahali další míček z branky! Matoušek poslal utkání do prodloužení.

V tom branka nepadla a protože v samostatných nájezdech uspěl jen střelec posledního plzeňského gólu, museli se domácí smířit se ztrátou dobře rozehraného utkání a ziskem pouhého bodu.