15.11.2016 Reportáž

Mladší žáci - Malysz oslavil narozeniny hattrickem do sítě Rebelů!

V zimomřivém počasí nastoupili mladší žáci Hostivaře na asfaltové půdě proti Rebelům. V utkání plném nepřesností nakonec hostivařští brali další tři body.

10.kolo, sobota 12.11.2016

REB

Rebel Praha

2:8

0:2, 1:2, 1:4

Branky a nahrávky: 0:59 Malysz (Ferfecki), 9:17 Malysz, 14:05 Štamfest (Šťastný), 21:34 Malysz, 29:32 Grepl (Šťastný), 31:26 Grepl, 31:43 Ferfecki (Malysz), 35:55 Šťastný .
Rozhodčí: . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 35 . Střely na branku: 11:25 . Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:7, 2:7, 2:8 .

Drahoš (Keprt) - Zámečník, Smetana, Ilušák, Sucharda - Lehner, Šťastný, Grepl, Prager, Malysz, Ferfecki, Nguyen, Štamfest

V první periodě se dvakrát trefil Marek Malysz, který v sobotu oslavil dvanácté narozeniny.

Ve druhé třetině navýšil skóre Martin Štamfest po přihrávce Adama Šťastného a poté utekl obraně opět Marek Malysz, který hattrickem zakončil svůj narozeninový den. Rebelové se ale nevzdávali! Po chvilce se utrhl hostivařským obráncům Adam Ježek a snížil na 1:4 z pohledu Rebelů.

Ve třetí třetině Adam Šťastný vybídl Lukáše Grepla ke skórování a ten se střelou bez přípravy nemýlil jako v předchozích pokusech. Po necelých dvou minutách Grepl nastřelil míček na bránu a ten za pomoci domácího hráče skončil za zády gólmana Ježka. Po sedmnácti vteřinách přidal další branku Štěpán Ferfecki, zápas tím ale rozhodně nekončil. V čase 35:48 skóroval opět domácí Adam Ježek a snížil tak na 2:7. V posledních vteřinách tak došlo i na zajímavou sázku mezi trenérem Hostivaře a jeho svěřencem Adamem Šťastným, který se odhodlal přidat v posledních dvanácti sekundách osmou branku. Po vhazování ve středovém kruhu si obhodil hráče, dostal se skrz obránce a tváří v tvář brankáři uspěl forhandovou kličkou. Hostivař tak zvítězila 8:2.

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - "Utkání více či méně ubojované. Na asfaltu jsme si nedokázali kloudně přihrát. Velký problém nám dělalo i trefovat bránu. Jsem rád, že od začátku zápasu, i díky trefám Marka Malysze, panovala na střídačce dobrá nálada. I když díky této náladě a sázce s Adamem teď budu muset klikovat."

Tomáš Grepl

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!

3.5.2024

Mladší žáci A se představili na půdě Tygrů! Domů odjížděli s vyrovnanou bilancí!