24.06.2021 Reportáž

Kert Park juniory roznesl! Přesto se Hostivař podívá do finálového turnaje BEKO Poháru!

V nemilosrdném horku sobotního odpoledne, přivítali junioři Hostivaře svého tradičního pražského rivala, Kert Park. Kdo od tohoto setkání čekal vyrovnané a atraktivní měření sil, ten byl hodně zklamaný.

Restar, sobota 19.6.2021

0:7

0:4, 0:3, 0:0

KER

Kert Park Praha

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Záhora, Bartoš . Vyloučení: 7:1 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:1 . Diváci: bez diváků . Střely na branku: 9:45 . Průběh utkání: 0:7 .

Paleček (od 30.Drahoš) - Hnyk, Kučera, Svoboda, Vaniš, Vodehnal - Grepl, Hroch, Jirsák, Mareš, Petrášek, Sousedík, Šťastný, Vosátka, Trávníček, Waltr

Šach (Günther) - Číhala, Erben, Hrdlička, Jizba, Laurinc, Maršoun, Vrabec, Jágr, Jizba, Kovárník, Krbec, Kubínová, Manhartová, Mikeš, Suchánek, Taufer

Domácí od začátku tahali za kratší kus provazu a utkání chvílemi vypadalo, že Kert si přijel vyzkoušet svoji aktuální formu proti mužstvu z okresního přeboru. Hostivařští hráli pomalu, nepřesně a značně chaoticky, čehož velmi dobře organizovaný soupeř dokázal využít. Již v první třetině si vybudoval čtyřbrankové vedení. Hostující brankář měl tou dobou na svém kontě sotva tři zákroky. I přes snahu domácích s vývojem utkání ještě něco udělat, šancí a hlavně gólů na jejich kontě nepřibývalo ani v dalším průběhu utkání.

To Kert byl ve druhé třetině opět střelecky úspěšný a skóre se hrozivě začalo blížit dvoucifernému výsledku. Hra se o poznání vyrovnala až ve třetí třetině a ke cti domácích zcela jistě sloužilo, že zbytek zápasu neodchodili, ale neustále bojovali o lepší dojem a příznivější výsledek. Branku se jim ale do konce utkání už vstřelit nepodařilo a Kert si tak odvezl drtivou výhru 7-0.

Vyjádření trenéra (Jiří Vaniš): Kert nás sfouknul jako svíčku, vůbec jsme na ně tentokrát neměli. Věřím, že z dnešního zápasu se poučíme a snad o příštím víkendu budeme našim protivníkům důstojnějšími soupeři.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!