26.05.2019 Reportáž

Opět s nulou na kontě! Mladším žákům se nepodařilo skórovat ani proti Keltům!

Předposledním soupeřem v letošní ligové soutěži byl mladším žákům starší výběr berounských Keltů, který v tabulce okupuje třetí příčku.

NST, neděle 26.5.2019

0:6

0:0, 0:3, 0:3

KEL

Kelti 2008

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Rezek . Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 29 . Střely na branku: 6:27 . Průběh utkání: 0:6 .

Soukup - Dvořák, P.Mikšovský, Höfner, Švec - Michek, Hradil, Bezpalec, Olišar, Stoulil, Nestrojil, Svoboda, Městka, Absolon

Koudela - Betlach, Havel, Hrubý, Krbec, Kurhajec, Mičina, Mühlfeld, Souba, Šlechta, Tvaroch, Žežulka, Šlechta, Šafra

Oproti poslednímu duelu na Lužinách zlepšili hostivařští hru ve vlastním pásmu, lépe obsazovali hráče a celkově působili bojovněji. Hosté byli přesto střelecky aktivnější, v první třetině si ale ještě na pozorného Soukupa nepřišli.

Jinak tomu ale bylo už v úvodu druhého dějství, kdy otevřel skóre Šlechta. Brzy na něj navázal i jeho talentovaný kumpán Denis Krbec a bylo zřejmé, že si berounští výhru uniknout nenechají.

Hostivař se sice nevzdávala, směrem dopředu ale soupeře příliš neohrozila. A když už se hráči v modrém k brankáři Keltů prokousali, žehrali na slabší či nepřesnou střelu. Tým z Berouna navyšoval skóre i v dalších minutách a z Palmovky si nakonec odvezl výhru 6:0!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - V utkání lze pozitivně hodnotit vyšší aktivitu v obranném pásmu a lepší obsazování hráčů. Směrem dopředu jsme se ale příliš neprojevili, a tak na našem gólovém kontě ční opět nula, což je škoda. Když se budeme opakovat, jsme přesto rádi, že hrajeme nadstavbu s takto kvalitními soupeři.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!