HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
23.07.2018 Aktuální zprávy

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

Je to už taková tradice! Hokejbalová sezóna Hostivaře bude brzy odstartována letním soustředěním mládeže, na které se opět chystá rekordní počet hokejbalistů!

Počet dětí, prahnoucích nejen po předsezónní přípravě, ale především po společných zážitcích, každým rokem roste. Letos se do Světlé nad Sázavou podívá stovka hostivařských hokejbalistů.

Všem přihlášeným dorazil právě dnes informační email, spolu s několika nezbytnými dokumenty k této akci. Pakliže jste přihlášeni a email jste z jakýchkoliv důvodů neobdrželi, neváhejte nás ihned kontaktovat na emailu ondrej.novak@hbchostivar.cz.

JISTOTA KOMFORTNÍHO PROSTŘEDÍ VE SVĚTLÉ NAD SÁZAVOU

Stejně jako loni, i letos Světlá nad Sázavou nabídne hostivařským hokejbalistům komfortní podmínky. Zmiňme především zimní stadion, který krom hřiště s plastovým povrchem SportCourt nabízí i rozcvičovnu, posilovnu, regenerační linku se saunou a vířivkou, zasedací prostory, nebo střelnici s plastovým povrchem a radarem. Účastníci se stejně jako každý rok mohou těšit i na nové tréninkové pomůcky, v jednání jsou opět i přátelské zápasy s místními fotbalisty, florbalisty či ledními hokejisty. Mnozí se pochopitelně těší i na nová účastnická trika, jejichž design najdete níže.

Odjezd na letní soustředění je plánován na neděli 12.srpna, v 11,30, z parkoviště MČ Praha 15 v ulici Boloňská.

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu