HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
06.07.2019 Aktuální zprávy

První letní příměstský kemp si užilo třicet dětí!

Třicet hostivařských hokejbalistů do 15 let odstartovalo letní prázdniny týdenním příměstským kempem. Účastníci byli rozděleni do tří skupin dle věku a každý z pěti dní pro ně začínal srazem v domácí Koma Aréně.

Program pro ně vždy od 8 do 17 hodin připravovalo čtyřčlenné komando trenérů a nikdo se rozhodně nenudil. Všechny skupiny se během týdne vypravily i do multikina, hostivařská stopa ale zůstala například i v ZOO či jump-parku, ale především v okolí městské části Prahy 15, která nabízí pro podobné akce nespočet možností. Zmiňme zvláště hostivařskou přehradu, ve které se během těch nejteplejších dní zchladili všichni účastníci.

Letní příměstský kemp byl prvním, který hokejbalová Hostivař pro své svěřence připravila. Sešel se s velkou účastí a zájmem a zdá se, že i s velkou spokojeností.

Díky patří všem účastníkům a především trenérům, kteří připravili bohatý a smysluplný program.

Martin Drahota (trenér skupiny B /2007-2008/) - "Dostal jsem možnost se na příměšťáku podílet i tentokrát. Celý týden uběhl hodně rychle. Myslím, že jsme si ho všichni pořádně užili a pobavili se. Bylo to moc fajn, takže všem patří dík."

Redakce

 
 

Mladší žáci si poradili s Elbou! Hradil byl u čtyř gólů!

18.11.2019

Junioři rozhodli v přesilovkách a Plzeň přehráli 6:1!

16.11.2019

Přípravka tentokrát se zápornou bilancí! V sobotu bojovala na Kladně a v Čimicích!

15.11.2019

„Začínáme na hřišti více komunikovat", těší obránce mladších žáků Patrika Švece!

13.11.2019

Partneři klubu