HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.10.2018 Aktuální zprávy

Minipřípravku čekal další z turnajů! Tentokrát v Berouně!

Nedělní slunečné odpoledne strávila hostivařská minipřípravka v pěkném areálu berounských Keltů, kde se konal další z turnajů regionálního přeboru.

V týdnu před turnajem nemoci vyřadili celkem pět hráčů včetně obou stálých brankářů. Abychom hráli na dva týmy jako jsme zvyklí, podařilo se v týdnu vyjednat střídavý start tří nejmladších kluků z proseckých Krtků. A Kuba, Jáchym i Péťa se ukázali jako posily v pravém slova smyslu. Všichni tři dokázali hned v prvním zápase skórovat. Pro Péťu a Jáchyma se dokonce jednalo o vůbec první góly v soutěžním hokejbalu. Kromě této trojice si turnajovou premiéru v hostivařské minipřípravce odbýval také Kryštof Kolář. A premiéra to byla neméně úspěšná - 2 góly.

V brance se na turnajích poprvé ukázali Kuba Maleček, Patrik Grundza a Kuba Janičko. A na to, že všichni mají za sebou jenom pár brankářských tréninků, zachytali výborně. A to co předvedl ve vzájemném zápase Patrik, o tom se bude ostrostřelcům z modrého týmu nějakou dobu zdát.

Výsledkově se oběma týmům dařilo slušně. Starší a zkušenější modrý tým zakončil turnaj s bilancí dvou jasných výher a dvou těsných proher. Oba smolně prohrané zápasy s Kertem a starším týmem domácích Keltů se musely všem přihlížejícím líbit. Mladší tým zaznamenal jednu výhru nad mladším týmem domácích Keltů, těsnou prohru s také domácím dívčím týmem Fretek a dvě jasné prohry.

Další turnaj čeká minipřípravku hned příští víkend - 21.října.

Borek Coufal (trenér HBC Hostivař) - Další povedený turnaj. Na to v jakém stavu jsem tým měl ještě ve středu, to nakonec dopadlo výborně. Kluci z Proseka do týmu perfektně zapadli a určitě se nepředstavili v hostivařských barvách naposledy. Jsem rád za zapojení dalšího nováčka a je fajn vědět, že i v bráně mám kam sáhnout a mám dost odvážných kluků ochotných si do brány stoupnout i s minimem brankářských zkušeností. Bude se to hodit hned na příštím turnaji, kdy se budu muset opět obejít bez obou stálých brankářů. Opět jsem byl maximálně spokojený s přístupem kluků k zápasům. Těším se na další turnaj.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu