HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.07.2018 Aktuální zprávy

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

Příprava na nový soutěžní ročník odstartuje brzy i nejstarší mládežnické kategorii Hostivaře. Nově se tvořící tým se poprvé sejde ve čtvrtek 9.srpna!

Léto utíká a mnozí aktuálně přemýšlí především nad tím, kde se zchladit nebo ukrýt do stínu před všudypřítomnými slunečními paprsky. Blíží se ale i začátek letní přípravy hostivařských hokejbalistů. Kategorie juniorů se poprvé sejde ve čtvrtek 9. srpna v Praze, tři dny poté odjede na šestidenní soustředění do Světlé nad Sázavou.

Na Vysočině letos bude bojovat o co nejlepší pozici v kádru hned čtyřiadvacet hráčů a tři brankáři. Počet přihlášených juniorů na letní soustředění nás mile překvapil. Je to fajn, když si více jak dvě desítky 17-19tiletých kluků najde v srpnu šest dní na společnou přípravu mimo Prahu", líčí Ondřej Novák, který s nejstarší mládežnickou kategorií Hostivaře pokračuje jako trenér, přestože se v závěru loňské sezóny na tuto pozici skloňovala i jiná jména.

Juniorský tým čeká ve Světlá nad Sázavou tradičně bohatý tréninkový program, odpovídající této věkové kategorii. Už je to osm let, co jsem byl na prvním soustředění, nikdy jsem se ale netěšil víc, než letos. Snad mi tam bude chutnat", říká útočník Daniel Pajas, který má velice kladný vztah k jídlu. Těší se ale například i čerstvě osmnáctiletý Dominik Zámečník, který přiznává, že přes léto poněkud zlenivěl. Přes červenec jsem toho moc nedělal a zlenivěl. Těším se ale na kondiční tréninky a moc rád bych si na soustředění například i zaplaval." Letní soustředění ve Světlé nad Sázavou startuje v neděli 12.srpna!

Širší soupiska juniorů - Daniel Dušák, Václav Štoural, Jan Dostál - Jiří Vaniš, Jan Čejka, Marek Zyta, Lukáš Píša, Petr Němeček, Jan Němec, Ondřej Kolář, Josef Vosátka, Dominik Zámečník, Daniel Pajas, Ondřej Kubeš, Ondřej Nocar, Štěpán Bůžek, Jakub Plohmer, Karel Maťocha, Kryštof Sousedík, Jonáš Mazura, Šimon Kořínek, Jáchym Mareš / David Srp, Samuel Kucharčík, Tomáš Fic, Daniel Vaniš, Otokar Sedláček, Marek Hroch (poslední šestice se bude chystat s kategorií dorostu).

Redakce

 
 

Dorostence čeká mnoho nového! Sezónu odstartují duelem s Pardubicemi!

20.7.2019

Národní ligu doplnila čtveřice týmů! Dokáže Hostivař zopakovat úspěch z uplynulé sezóny?

17.7.2019

Nezapomněli jste? Dnes končí termín pro splatnost zálohy na letní soustředění!

12.7.2019

„Sezóna byla dlouhá a náročná", říká žákovský brankář Marek Drahoš!

9.7.2019

Partneři klubu