HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
21.02.2019 Aktuální zprávy

Jarní příměstský kemp přilákal 18 hostivařských hokejbalistů!

V době jarních prázdnin na Praze 10, od pondělí do středy, se uskutečnil pro hokejbalisty Hostivaře první zimní příměstský kemp, který přilákal nakonec osmnáct hráčů v ročníku narození 2004-2010.

Na všechny čekal bohatý program, který odstartoval v pondělí dopoledne tréninkem na rozvoj rychlosti, ale i první jednotkou na hokejbalovém hřišti. Ta druhá, technicky náročnější, čekala na hostivařské hráče ještě v tentýž den odpoledne, po sportovních hrách, kde byl u starší kategorie preferován basketbal, mladší zase upřednostnila kopanou.

Celé úterní dopoledne naopak patřilo návštěvě HTC Praha, tedy hokejového centra. Zde se o osmnáctku hráčů postarala ve čtyřech blocích dvojice místních trenérů a došlo jak na stickhandling, kde mnozí odhalili mnoho svých nedostatků, tak i na kruhová cvičení v crossfitové zóně. Po obědě, který se tradičně podával v zasedací místnosti hostivařského centra Parmská, následovaly další sportovní aktivity a další, tentokrát třístanovištní trénink na ploše.

Třetí a závěrečný den kempu se celý odehrál v prostorách Koma Arény. Dopoledne patřilo náročnému obratnostnímu tréninku, na který navázal více jak hodinový zápas hvězd, hraný na celé hřiště. Konečný stav 15:13 pro světlý tým přesně vypovídá o vyrovnanosti duelu, ve kterém se v jednom z brankovišť představil i trenér Martin Přeslička. Po obědě nemohla chybět slíbená hra na schovku a závěr kempu patřil odpočinkovější jednotce na ploše, kde došlo i na dvojici dovednostních soutěží.

Soutěž na techniku hole a rychlost

Vítěz starší skupiny - Petr Lehner

Vítěz mladší skupiny - Patrik Švec

Soutěž v přesnosti střely

Vítěz starší skupiny - Marek Malysz

Vítěz mladší skupiny - Vojtěch Král

První jarní příměstský kemp se povedl i díky skvělému počasí, které po celé tři dny panovalo. Děkujeme všem účastníkům a věříme, že se akce stane tradicí pro termín jarních prázdnin na Praze 15. Současně je už nyní plánován i první letní příměstský kemp, a to na termín 1. - 5. července 2019.

Účastníci jarního kempu: Marek Malysz, Štěpán Ferfecki, Marek Drahoš, Jonáš Prager, Tomáš Maali, Petr Lehner, Jakub Sucharda, Tadeáš Krutský, Patrik Švec, Vítek Kápička, Filip Hradil, Filip Skála, Jiří Kotík, Vojtěch Král, Petr Vysoký, Jakub Janičko, Dominik Slavík, Kryštof Kolář

Redakce

 
 

Starší žáci se chystají na kvalifikační turnaj do Karviné!

23.5.2019

Nerovný souboj dorostu s Olympem a hattrick Davida Waltra!

22.5.2019

A další vystoupení na celé hřiště! Přípravce se na Palmovce dařilo!

22.5.2019

Junioři v prvním semifinále padli! Série pokračuje příští sobotu v Ústí!

21.5.2019

Partneři klubu