HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.02.2018 Aktuální zprávy

Fair Cup bude, slibují organizátoři! Systém turnaje ale dozná změn!

Stejně jako v loňském roce, ani letos se Fair Cup, tedy oblíbený hokejbalový turnaj mladších žáků, dotace od Magistrátu hlavního města Prahy nedočkal. Otázkou tak je, jak se tento fakt samotného turnaje dotkne!

Fair Cup bude", slibují organizátoři turnaje, který se v posledních dvou letech uskutečnil ve sportovní hale Jižního Města a náklady na jeho uskutečnění vždy přesáhly stotisícovou hranici. S možností, že turnaj nebude ani tentokrát od MHMP podpořen, se muselo počítat! Organizátoři nechtějí o stále oblíbenější a sledovanější turnaj mladších žáků děti připravit, přesto budou muset sáhnout k významným úpravám a cílem tak bude co nejméně vybočit z nastaveného standardu kvality celé akce.

To ale nebude jednoduché! První změnou by mělo být v tomto roce zeštíhlení turnaje do dvou hracích dní. Místem konání zůstane komfortní sportovní hala na Jižním Městě, kde hokejbalová Hostivař chystá v letošním roce i další prestižní akci, spojenou s náborem dětí z prvního stupně základních škol, na městské části Praha 11.

FAIR CUP 2018 se uskuteční v sobotu 9. - 10. června! Organizátoři aktuálně počítají s účastí pořádající Hostivaře, ale i s partnerským týmem ze sousedního Slovenska, týmem L2Hockey Gajary Flames. Mezi dalšími pozvanými týmy, o jejichž účasti by měl rozhodnout další měsíc, je švýcarský velikán Oberwil Rebells, ale i tuzemský tým z Pardubic, HBC JTEKT Svítkov Stars.

Systém turnaje dosud není znám a není tak ani definitivně rozhodnuto o tom, zda se turnaje zúčastní pět, nebo šest týmů. Jasno by mělo být do konce března! Veškeré informace o přípravách dalšího ročníku Fair Cupu můžete sledovat i na oficiálním webu www.faircup.cz, nebo facebookových stránkách turnaje.

Redakce

 
 

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Přípravka řádila na sportovním dnu v Pardubicích!

17.6.2018

Obsazení realizačních týmů mládeže pro sezónu 2018/2019 + tréninky!

16.6.2018

Partneři klubu