HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.08.2019 Aktuální zprávy

Do Světlé dorazilo 106 hokejbalistů Hostivaře! Letní soustředění startuje!

V brzkých odpoledních hodinách dorazila početná skupina hostivařských hokejbalistů do oblíbené Světlé nad Sázavou, kde absolvuje tradiční týdenní soustředění.

Po několika omluvenkách z důvodu nemocí a zranění dorazilo do Světlé celkem 106 mládežnických hráčů! Už ve tři hodiny vyrazili jako první na hrací plochu mladší žáci spolu s přípravkou a minipřípravkou, těsně před večeří starší žáci a dorost a ve večerních hodinách se na hokejku poprvé mohou těšit i junioři.

Tradiční akce bude probíhat až do soboty 17. srpna a její součástí bude i několik přípravných zápasů. Během týdne Vás pochopitelně budeme o aktivitách z dějiště informovat, dočkáme se ale i postřehů několika účastníků, ze všech věkových kategorií.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu