HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
31.07.2019 Aktuální zprávy

Brankáři ml. žáků zahájili letní přípravu v Peci pod Sněžkou!

Jako první z mladších žáků se vrhli do letní přípravy brankáři. Zatímco nejstarší Vojtěch Soukup absolvoval týdenní kemp v Litomyšli (CTM), brankáři ročníku 2008, přecházejíc z přípravkové kategorie, hltali v posledních červencových dnech kilometry v horách pod Sněžkou.

Ondřeje Coufala a Jiřího Kotíka doplnil i zanedlouho devítiletý Dominik Slavík. Trojici mladých brankářů strašila před odjezdem nepříznivá předpověď počasí, ta se ale nakonec ukázala jako naprosto mylná, protože v Peci pod Sněžkou vládlo nádherné slunečné počasí.

Už v první den ryze kondičního soustředění vyšplhal gólmanský trojlístek skrz Obří důl až na samotný vrchol Sněžky, odkud se vypravil zpátky do Pece pod Sněžkou přes Růžovou horu.

Účastníci, kteří si akci viditelně užívali, nezaháleli ani další den. Po návštěvě Modrého dolu vystoupali k Rychtrové Boudě, kde absolvovali krátkou tréninkovou jednotku, po které své kroky nasměrovali skrz Zelený důl zpátky do Pece, kde jim pohodlné ubytování poskytovala chata Bivoj, přímo u oblíbené bobové dráhy.

Dvoudenní akce se vydařila na výbornou a nebude náhodou, pokud se stane při startu letní přípravy tradicí. Letní příprava pokračuje nejen pro muže v maskách už 11. srpna, odjezdem na týdenní letní soustředění do Světlé nad Sázavou.

Redakce

 
 

Vítězné zakončení podzimu! A tým vykradl Prachatice!

5.12.2019

Mladší žáci přehráli v mrazivém derby Krtky! Nestrojil s hattrickem!

4.12.2019

Junioři zakončili podzim výhrou v Prachaticích a přezimují třetí!

3.12.2019

Luxus! Dorost přehrál dosud neporažený Svítkov v nájezdech!

2.12.2019

Partneři klubu