HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.12.2017 Reportáž

Winter Classic na Vysočině! Starší dorost zvítězil v Jihlavě!

K předposlednímu utkání podzimu odjel starší dorost Hostivaře na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy. Místní hráči udělali maximum, aby se na zamrzlém hřišti utkání odehrálo a v deset hodin dopoledne tak bylo skutečně úvodním vhazováním zahájeno...

16.kolo, sobota 2.12.2017

JIH

Jihlava

0:6

0:0, 0:3, 0:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 22:26 Plohmer (Čejka, Jachek), 27:42 Čejka, 28:23 Čejka (Zyta, Dušák), 36:35 Dušák (Čejka), 41:09 Dušák (Čejka), 44:58 Zyta (Čejka) .
Rozhodčí: Vokurka, Jeletz . Vyloučení: 0:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 15:25 . Průběh utkání: 0:6 .

Sestava domácích

Čára (od 37.Košťál) - Zbořil, Růžička, Mareš, Koch, Hlavatý, Herman, Falta, Zeman, Herman

Sestava hostí

Štoural - Němec, Kořínek, Novotný, Srp, Kubeš, Sedláček - Plohmer, Brabec, Jachek, Dušák, Čejka, Zyta, Pajas, O.Nocar, Zámečník

Komentář k zápasu

Zmrazky na plastové ploše nebránily ani tak pohybu samotných hráčů, jako spíše práci s míčkem. Na úvodní gól se čekalo i přes výraznou převahu Hostivaře dlouho, konkrétně až do třiadvacáté minuty. Čejka jednoruč našel Plohmera a ten střelou mezi betony otevřel skóre. V krátkém sledu se ke konci druhé části prosadil dvakrát i samotný Čejka a hostivařští se tak konečně mohli uklidnit, díky tříbrankovému vedení.

Ve třetí třetině utkání, které se odehrálo ve stylu Winter Classic a v poklidné, přátelské atmosféře, padly další tři góly. Dva z nich zaznamenal jinak brankář, Daniel Dušák, který prokázal svůj um i v poli. Šestý gól přidal pouhé dvě vteřiny před závěrečnou sirénou Marek Zyta a Hostivař se tak z mrazivé Jihlavy vrátila s tříbodovou výhrou, 6:0. Brankář Štoural se tak mohl těšit z dalšího čistého konta v této sezóně.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Poklidný zápas, kde se dlouho, ale trpělivě čekalo na úvodní gól. Ten nás poté uklidnil, přidali jsme další branky a zaslouženě zvítězili.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu