HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
19.10.2017 Reportáž

Starší žáci se v Blatné prosadili dvakrát ve vlastním oslabení. Do Prahy přivezli výhru 5:1!

Poprvé se hostivařští starší žáci představili v Blatné, kde se jim postavilo osm statečných borců a brankář Chaloupka...

5.kolo, neděle 15.10.2017

BLA

Blatná

1:5

1:1, 0:1, 0:3

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 2:43 Ferfecki (Štoural, Munk), 19:45 Šťastný (Ferfecki), 38:02 Šťastný (Hroch), 38:18 Štoural, 44:36 Šťastný (Ferfecki) .
Rozhodčí: Honzík, Michálek . Vyloučení: 4:5 . Využití: 1:0 . V oslabení: 0:2 . Diváci: 30 . Střely na branku: 17:31 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5 .

Sestava domácích

Chaloupka - Budoš, Fojtů, Oulehle, Říha, Říha, Slezák, Slezák, Šurát

Sestava hostí

Keprt (F.Janšta) - Ježdík, Sucharda, Ilušák, Nguyen - Šťastný, Hroch, Grepl, Štoural, Ferfecki, Malysz, M.Janšta, Zavřel, Munk

Komentář k zápasu

Netrvalo dlouho a Hostivař šla po zásahu Ferfeckiho v utkání do vedení. Na úvodním gólu měl podíl i Jiří Munk, pro kterého byl zápas premiérový a do statistik se tak zapsal už po 163 vteřinách hry. Domácí tým Blatné brzy vyrovnal v přesilové hře a nerozhodným stavem i třetina skončila.

I ve druhé části měli hostivařští více ze hry, gól ale padl pouze z hole Adama Šťastného a byl to gól vítězný.

V třetí části byl střelecky aktivní i soupeř, Keprt byl ale pozorný a žádný z pokusů blatenských už za svá záda nepropustil. To na druhé straně se toho ale urodilo více a Hostivař se hned třikrát radovala z gólu. Po vyloučení Ferfeckiho se hned dvakrát hostivařští prosadili ve vlastním oslabení. Nejdříve uspěl Adam Šťastný a chvilku po něm i Patrik Štoural, pro kterého to byla první gólová trefa v sezóně. V samotném závěru dokončil hattrick dosud nejlepší střelec soutěže, Adam Šťastný, a dal tak zápasu konečnou podobu.

Hostivař zvítězila na jihu Čech 5:1 a v dalším víkendu ji čeká další z výjezdů, tentokrát na půdu silné Plzně.

Ohlasy po utkání

Tomáš Grepl (trenér HBC Hostivař) - Asi jsme museli vyhrát. Soupeř hrál pouze s osmi hráči do pole a i když nás potrápil, za přispění naší špatné koncovky a chybám v obranném pásmu, tak jsme zápas přesto zvládli."

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu