HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
10.03.2019 Reportáž

Sobotní večer patřil juniorům! Dobřanům nadělili patnáct branek!

Chvilku po utkání A týmu vyzvala dobřanské Šneky i juniorka Hostivaře, která si v utkání počínala zcela dominantně a brzy vedla. Skóre narůstalo a už po první části bylo jasné, kdo zvítězí...

13.kolo, sobota 9.3.2019

HOS

Hostivař

15:2

7:0, 2:1, 6:1

DOB

Dobřany

Branky a nahrávky: 1:34 Mareš (Čejka), 1:45 Jachek (Macek), 7:31 Kubeš (Hroch), 9:23 Hroch (Kucharčík, Dušák), 10:54 Čejka (Zyta, Sedláček), 12:48 Kucharčík (Mazura), 13:36 Zyta (Čejka), 20:07 Jachek (Bůžek, Vosátka), 29:39 Čejka (Sedláček, Zyta), 32:20 Sedláček (Čejka, Zyta), 33:48 Macek (Hroch), 37:17 Kubeš (Kucharčík), 41:31 Hroch (Čejka), 41:42 Čejka (Zyta), 42:55 Zyta (Sedláček, Čejka) .
Rozhodčí: Gráca, Kasner . Vyloučení: 6:0 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 25 . Střely na branku: 38:7 . Průběh utkání: 8:0, 8:1, 11:1, 11:2, 15:2 .

Sestava domácích

Štoural (od 24.Janšta) - Sedláček, Vaniš D., Macek, Fic, Dušák, Kubeš - Mareš, Čejka, Zyta, Bůžek, Vosátka, Jachek, Hroch, Mazura, Kucharčík

Sestava hostí

Hrubý - Čech, Šlehofer, Truchlý, Janský, Duchek, Duchek, Neumaier, Koželuh, Brtník, Stránský

Komentář k zápasu

Prvního gólu v sezóně se dočkal už ve druhé minutě Jáchym Mareš, který nahradil v prvním útoku na levém křídle Vaniše. Brzy po jeho trefě se prosadil i Jachek a bylo zřejmé, kdo bude v utkání pánem. Opaření hosté znovu inkasovali v osmé minutě z hole Kubeše, na jehož trefu navázali i Hroch, Čejka, Kucharčík a Zyta. Po první části tak bylo vedení Hostivaře sedmibrankové!

Druhá část byla na góly skromnější. Až v jednadvacáté minutě přidal svůj druhý gól Dominik Jachek a brzy se prosadil poprvé i soupeř, který překonal dorostence Janštu, kterému po polovině utkání přenechal místo v brance vychladlý Štoural. V závěru periody navýšil opět na rozdíl osmi branek Čejka, z prostředního dějství to ale bylo vše!

Ve třetí části na sebe nenechal první gól dlouho čekat a byl to obránce Sedláček, který překonal Hrubého. Po pěkné souhře s Hrochem se navíc po minutě prosadil i další z obránců, Filip Macek a přehlídku mužů ze zadních řad podpořil i čahoun Kubeš, pro kterého to byla v osmatřicáté minutě už druhá trefa. Soupeř korigoval, závěr ale patřil opět domácím, kteří z hokejek útočníků Hrocha, Čejky a Zyty přidali další góly a mohli tak slavit vysokou výhru 15:2!

Ohlasy po utkání

Filip Macek (obránce HBC Hostivař) - Čekali jsme vyrovnaný zápas, ale po našem vstupu do utkání bylo jasné, že to bude spíše jednostranný boj. Po první části to bylo 7:0, takže jsme k tomu pak spíše přistoupili jako k tréninkovému zápasu a zkoušeli si nové věci, nebo ty zapomenuté, jako rotace, klid v rozehrávce a další.

Jonáš Mazura (útočník HBC Hostivař) - Do zápasu jsme vstoupili hodně aktivně, a proto se nám podařilo získat velký gólový náskok. Pak se spíše jednalo o pobavení, a to i ze strany Dobřan. Myslím si, že po těch těžkých zápasech co jsme měli na podzim, nám tohle určitě prospělo. A doufám, že i další takový zápas někdy na jaře bude.

Redakce

 
 

V řadách dorostu se na soustředění představilo hned několik nových tváří!

15.8.2019

Středeční den na soustředění pojala přípravka jako výletní!

14.8.2019

Starší žáci za sebou mají druhý tréninkový den ve Světlé!

13.8.2019

„Nejvíce nás baví tréninky na hřišti", shodují se nejmenší účastníci letního soustředění!

12.8.2019

Partneři klubu