HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
09.10.2018 Reportáž

Gólové prázdno! Mladší žáci nestačili na silné Kladno!

Krásným slunečným počasím přivítal první říjnovou neděli tým hostivařských mladších žáků novotou zářící plast na rekonstruovaném hřišti na Palmovce. Na hřišti, které se pro letošní sezonu stane zápasovým domovem HBC Hostivař, je čekal soupeř z nejtradičnějších, HBC Alpiq Kladno.

3.kolo, neděle 7.10.2018

HOS

Hostivař

0:6

0:1, 0:1, 0:4

KLA

Kladno

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Zaťko, Řešátko . Vyloučení: 5:5 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 26:32 . Průběh utkání: 0:6 .

Sestava domácích

Soukup (Knotek) - Houška, Švec, M.Mikšovský, Dvořák - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, Olišar, Svoboda, Krutský

Sestava hostí

Štěpánek - Jedelský, Svoboda, Schönherr, Tomášek, Špalek, Rod, Vela, Henke, Daníček, Paták, Černý, Navrátil, Jelínek

Komentář k zápasu

Už v úvodu se obě mužstva pustila do zápasu, jak se říká, s plnou vervou. Útok střídal útok, kombinace kombinaci a své umění museli několikrát předvést i oba brankáři. Takto zápas plynul až do dvanácté minuty, kdy v přesilové hře, po trochu přísnějším vyloučení Hradila, neudržel brankář Soukup míček v lapačce, obránci neuhlídali soupeře a kladenský Vela protlačil neposedný míček do sítě.

I ve druhé části se hrál na tuto kategorii výborný hokejbal, kdy se vyznamenávali zejména oba brankáři. V patnácté minutě se bohužel opakoval scénář z konce první třetiny a v další přesilovce Kladna zvýšil na 2:0 Jedelský. Hostivařští ale rozhodně nic nezabalili a stále se hnali za vyrovnáním. Fyzických sil ale znatelně ubývalo a když deset minut před koncem utkání přidal ke svým dvěma přihrávkám gól kladenský tvůrce hry, Marek Daníček, došly i ty ostatní. Závěr zápasu už patřil zcela hostům, kteří přidali další tři góly.

Ohlasy po utkání

Jan Němec (trenér HBC Hostivař) - Bez ohledu na výsledek, který považuji za bezvýznamný, jsme hráli zcela vyrovnaný zápas s velmi vyspělým a silným soupeřem. Čím víc takových zápasů odehrajeme, tím lepší budeme. Dneska jsme se nedokázali vyrovnat s výbornou hrou soupeře ve středním pásmu a zejména jsme zaostávali v práci kolem brány. Na závěr bych chtěl pochválit Vojtu Soukupa v bráně, který nás výbornými zákroky držel ve hře.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu