23.09.2018 Reportáž

Mladší žáci vstoupili do ligové soutěže vítězně! Rebelům nadělili kanára!

Konečně! Konečně i mladší žáci vstoupili po odložení úvodního kola proti Ďáblům do ligového kolotoče a byl to tým Rebelů, s kým hostivařští poprvé zkřížili hole!

2.kolo, neděle 23.9.2018

6:0

0:0, 3:0, 3:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 13:56 Bezpalec (Michek, Hradil), 17:46 Stoulil, 22:21 Nestrojil (Stoulil), 25:35 Stoulil (Mikšovský), 29:02 Mikšovský (Nestrojil), 32:15 Stoulil (Olišar) .
Rozhodčí: Diblík, Trajer . Vyloučení: 2:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 43 . Střely na branku: 37:16 . Průběh utkání: 6:0 .

Soukup (od 33.Kotík) - Houška, Dvořák, M.Mikšovský, Švec - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Stoulil, Olišar, Kutaj

Pešta (od 19.Slavík) - Bradáč, Číž, Ratman, Tipta, Trajer, Andrle, Kaňka, Polka, Ryboš, Grof, Roman, Starý, Malák, Birčák, Klofát, Maxima

Po úvodním oťukávání převzali hostivařští iniciativu a už v první části byli aktivnější. Naráželi ale na připraveného brankáře Peštu, který v úvodním dějství nekapituloval, stejně jako Vojtěch Soukup na druhé straně.

Hostivař se dostala do vedení na konci čtrnácté minuty, kdy tlak prvního, přípravkového útoku vyústil ve vedoucí gól. Adam Michek našel před brankou ostrostřelce Bezpalce, který se nemýlil! Ještě veseleji bylo o čtyři minuty později, když přesnou střelou navýšil Stoulil, pro kterého to nebyla poslední gólová radost! Ještě v prostřední části se ale proměnil ze střelce v nahrávače, když vybídl před brankou dobře postaveného Pavla Nestrojila a bylo to 3:0! V té době už ve svatyni Rebelů ale stál Slavík, který se ještě před svou první kapitulací vytasil s několika pěknými zákroky.

V závěrečné periodě ale čelil tlaku Hostivaře a za svá záda k radosti fandů z Prahy 15 propustil další tři míčky. Na 4:0 zvyšoval již zmiňovaný Stoulil, chvilku po něm ale i z chutí hrající obránce Michal Mikšovský. Poslední zářez přesto patřil Tomášovi Stoulilovi, který v posledních minutách uzavřel hattrick a dal tak klání konečnou podobu. Mladší žáci vstoupili do nové sezóny přesvědčivou výhrou 6:0!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Hráli jsme s chutí, nadšením a potřebným sebevědomím, takže jsme s naším výkonem v prvním utkání velice spokojeni a kluky musíme pochválit.