09.04.2019 Reportáž

Mladší žáci rozhodli v přesilovkách! Elba odjela s prázdnou!

Na Palmovku dorazila ústecká Elba v početné sestavě a s odhodláním Hostivaři uzmout nějaký ten bod. Utkání začalo z důvodu přesunu rozhodčích o patnáct minut později, na hráčích to ale nebylo znát a od úvodního vhazování hráli s chutí a plným nasazením...

15.kolo, neděle 7.4.2019

3:2

2:0, 0:1, 1:1

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 2:59 Hradil (Dvořák), 4:18 Mikšovský (Bezpalec), 34:18 Bezpalec (Nestrojil) .
Rozhodčí: Zíma, Ščudla . Vyloučení: 4:3 . Využití: 2:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 28 . Střely na branku: 19:10 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:2 .

Soukup - Dvořák, Mikšovský, Švec, Höfner - Michek, Hradil, Bezpalec, Nestrojil, Olišar, Stoulil, Absolon, Halíř, Svoboda, Krutský

Gottfried (Zilcher) - Pl.?, Ullmanová, Lukáš, Primus, Kokeš, Pauček, Mejstřík, Šimic, Mottl, Fořt, Kučera, Javůrek, Loos, Šesták, Kull, Doubrava

Více se v první třetině dařilo hostivařským, kteří se vrhli do útoku a po chybě hostujících hráčů otevřeli skóre, když se do úniku dostal Filip Hradil a míček posadil nad rameno Gottfrieda. Ještě veseleji bylo brzy díky první přesilové hře! Z vhazování se míček dostal ukázkově k obránci, Michal Mikšovský se nerozpakoval a střelou od modré čáry zvýšil vedení Hostivaře! Ta se posléze musela i bránit v oslabení, soupeře ale k výraznější šanci nepustila a po první části vedla o dvě branky!

Hosté ve druhé periodě vyrovnali obraz hry a Soukup musel několikrát zasahovat. Nestačil až na pokus Mejstříka, který v jednadvacáté minutě snížil.

Třetí část mnoho střeleckých pokusů nenabídla, přesto se oba týmy ještě z gólu radovaly. Na 3:1 nejdříve zvýšil v další z přesilovek Stanislav Bezpalec, kterému jednoruč míček předložil Nestrojil. Ústečtí to v závěru ještě zkoušeli s hrou bez brankáře a díky vyloučení na domácí straně i s dalším hráčem navíc. A vyplatilo se. Pět vteřin před koncem se pěknou střelou prosadil Šimic. Poslední vhazování už si ale hostivařští pohlídali a mohli tak slavit těsné vítězství 3:2!

Ondřej Novák (trenér HBC Hostivař) - Oboustranně pěkné a bojovné utkání. Nám se povedla první část, ve které jsme vstřelili dvě branky, ve druhé části měl zase o něco více ze hry soupeř. Dobrý, vyrovnaný zápas!