HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
08.11.2017 Reportáž

Mladší dorost v Ústí nad Labem drama nepřipustil! Prosadilo se osm střelců!

Po týdnu, kdy jejich hokejky nečinně postávali v koutě, zavítali mladší dorostenci k dalšímu extraligovému souboji na půdu Ústí nad Labem.

8.kolo, neděle 5.11.2017

UNL

Ústí n. Labem

1:9

1:2, 0:3, 0:4

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: 4:40 Bůžek (Srp), 10:12 Kucharčík (Vaniš), 18:06 Vaniš (Kucharčík, Sedláček), 19:00 Srp, 28:15 Fic (Srp), 30:42 Vosátka (Kucharčík, Vaniš), 36:15 Vosátka (Hroch, Kucharčík), 40:46 Sedláček (Vaniš, Hroch), 44:48 Sousedík (Waltr) .
Rozhodčí: Bartoš, Fedák . Vyloučení: 2:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 27 . Střely na branku: 19:40 . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:9 .

Sestava domácích

Tůma (od 31.Zavadilová) - Černý, Janáček, Kapusta, Navarra, Suchanová - Jičínský, Kastner, Kuželová, Lahovský, Lukáš, Maixner, Myškovský, Svitáková, Škurla, Štroufová

Sestava hostí

Skalický - Vaniš D., Sedláček, Fic, Kolář, Kořínek, Jirsák, Zíma - Kucharčík, Srp, Vosátka, Mašek, Hroch, Bůžek, Waltr, Mareš, Kápička, Sousedík

Komentář k zápasu

Natěšení hostivařští hned od počátku dávali najevo, že nepřijeli jen na výlet a že jim hokejbal přes týden opravdu chyběl. První třetina se povětšinou odehrávala v obranném pásmu domácího Ústí, které se občas pokusilo zahrozit rychlým protiútokem. Většinou v situacích, kdy se všech pět hráčů Hostivaře snažilo ztéci svatyni domácího gólmana. I přes značnou převahu se to hostivařským podařilo pouze dvakrát. Trefili se šikovně z před brány Bůžek a po hezké kombinaci první pětky vymetl všechny pavučiny svojí střelou Kucharčík. Soupeř těsně před koncem třetiny korigoval z trestného střílení.

Druhá třetina přinesla pokračující tlak Hostivaře, který pomalu přinášel další góly v síti domácích. Postupně se trefili od modré obránce Vaniš, důrazný kapitán David Srp a poveden individuální akcí zaznamenal svůj letošní první gól obránce Tomáš Fic. na hostivařských bylo vidět, jak si zápas užívají a překvapivě se ani neuchýlili ke svojí tradiční holomajzně, kterou většinou předvádějí, když mají zápas takto pevně ve svých rukách.

Naopak, i ve třetí třetině pěkných akcí přibývalo a došlo i na další góly. Konkrétně je měli na svědomí dvakrát útočník Vosátka, po pěkné akci skóroval obránce Sedláček a gólovou tečku za utkáním napsala třetí pětka a skórující Kryštof Sousedík. Na celém mužstvu i realizačním týmu byla znát spokojenost z předvedeného výkonu, nicméně všichni už vzhlížejí k dalšímu zápasovému programu, který bude velmi náročný.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Odehráli jsme zcela určitě povedené utkání, na klukách byla vidět radost ze hry. Nesmíme ale usínat na vavřínech. Hned v nadcházející neděli nás prověří Kladno a pak vyjíždíme do Pardubic. Takže o zábavu máme postaráno.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu