HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
18.09.2018 Reportáž

Junioři si poradili i s houževnatými Tygry! V týdnu je čeká Kert!

Druhou zastávkou v Extralize Juniorů bylo pro hráče z Hostivaře hřiště v Mladé Boleslavi, domov místních Tygrů...

2.kolo, sobota 15.9.2018

MBL

Mladá Boleslav

0:3

0:1, 0:0, 0:2

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: D.Vaniš (Čejka), 23:11 J.Vaniš (Čejka), 44:06 Čejka (J.Vaniš) .
Rozhodčí: Záhora, Synková . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 40 . Střely na branku: 29:48 . Průběh utkání: 0:3 .

Sestava domácích

Zemanec (Valachy) - Libotorský, Cerha, Číhala, Erben, Fukárek, Kostelecký - Kubica, Lhota T., Lhota L., Müller, Vlk, Pohl, Zejbrdlich, Král

Sestava hostí

Štoural (Dostál) - Kubeš, Vaniš D., Kolář, Dušák, Kořínek - Vaniš J., Čejka, Zyta, Vosátka, Nocar, Jachek, Bůžek, Zámečník, Kucharčík, Mareš

Komentář k zápasu

Za ty nastupují donedávna spoluhráči Tomáš a Lukáš Lhotové, nicméně kamarádství muselo chvíli počkat, hrálo se o další extraligové body. Od počátku se hrálo velmi vyrovnané utkání, přičemž mírnou převahu měli hosté z Prahy. Ti si také vypracovali několik úvodních šancí, které ale povětšinou končili na domácím brankaři nebo velmi obětavě hrajících hráčích v poli. Do útočných akcí se domácí nedostávali tak často, ale když už, tak byly velmi nebezpečné a brankář Štoural musel předvést několik výborných zákroků.

Jako první nakonec skórovali po ukázkové akci hráči Hostivaře. Čejka dostal přihrávku k mantinelu, zavezl míček do pásma, přenechal ho nabíhajícímu Danielovi Vanišovi, který přes clonícího Zytu vymetl pavučinu boleslavské brány. Do šaten po první třetině se šlo za stavu 1-0 pro Hostivař.

¨ Další průběh hry se dá popsat velmi stručně. Vyrovnaný boj, šance na obou stranách a mírná převaha na straně zkušenějšího mužstva Hostivaře. Ani jedno mužstvo ale nedokázalo svoje šance proměnit a tak se na další gól čekalo až do závěrečné fáze utkání. Hostivař opět předvedla ukázkovou akci, když Čejka našel pasem přes celou prostřední třetinu rozběhnutého Jiřího Vaniše. Ten se natlačil před bránu a blafákem do backhandu nedal gólmanovi Boleslavi šanci. Gól vnesl potřebný klid na hokejky hostivařských a závěr utkání již zkušeně kontrolovali. Tygři zkusili ještě hru bez brankáře, ale hostivařský Čejka po značně kuriózní situaci nakonec doklepl míček do prázdné branky a určil konečný stav utkání na 3-0 pro HBC Hostivař.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Důležitá výhra s velice houževnatým soupeřem. Kluky dnes podržel Vašek Štoural v bráně a trpělivou, disciplinovanou hrou jsme si došli pro vítězství. Rád bych ocenil férovou hru obou týmů, když celý zápas se obešel bez jediného vyloučení. To se stává málokdy a rozhodně to nebylo tím, že by se nehrálo naplno.

Redakce

 
 

Už se to blíží! Informace k letnímu soustředění mládeže!

24.6.2019

„Myslím, že jsem týmový hráč", říká Danny Olišar z mladších žáků!

23.6.2019

Mládežník roku: „Tahle cena je pro mě třešničkou na dortu za úspěšnou sezónu!"

22.6.2019

Z gauče až do reprezentace! Tomáš Keprt si v závěru sezóny vybral svou odměnu!

21.6.2019

Partneři klubu