HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
25.11.2017 Reportáž

I muži se rozloučili s podzimem vítězně! V Čimicích přehráli SPC!

Poslední kolo před Hostivaří a dobře se o něm dalo mluvit jako o klasickém derby. Soupeřem nebyl nikdo jiný než bývalý rival South Park Cows, kterého naše barvy v ligovém utkání dosud neporazily.

8.kolo, sobota 25.11.2017

HOS

Hostivař

4:1

2:0, 0:1, 2:0

SPA

South Park

Branky a nahrávky: 6:20 Brož (Suchý), 8:16 Janda (Pavel), 38:50 Suchý (Staněk), 43:43 Boreček (Kerouš) - 27:43 Veselý (Borkovec) .
Rozhodčí: Vaňourek, Barták . Vyloučení: 5:6 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 5 . Střely na branku: 29:15 . Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1 .

Sestava domácích

Janovec (Hallada) - Suchý, Přeslička, Pavel, Kerouš - Boreček, Brož, Staněk, Píša, Jindra, Voblikov, Janda

Sestava hostí

Kudrna - Vrkoč, Svrček, Horák, Dítě, Sígl - Pařízek, Dvořák, Tučný, Skřivan, Musil, Mičko, Borkovec, Veselý

Komentář k zápasu

Utkání začalo o něco později, než bylo plánováno, ale to nezabránilo ani jednu z celků vyběhnout po prvním buly, zápasu naproti, ve svižném tempu. Více ze hry měli domácí. A skóre se v půlce běžící sedmé minuty měnilo právě v jejich prospěch. Velmi elegantní, oku lahodící, dlouhá, a v první řadě velmi přesná přihrávka z hole Petra Suchého vybídla k průniku od modré čáry a skórování, pořád kanonýra, Marka Brože. Když se o chvíli později trefil Jakub Janda, který svou střelu doslova procedil skrze Kudrnu v bráně, na časomíře svítila velmi přívětivá dvojka v kolonce celku z Hostivaře.

Druhá část přinesla snížení a zajímavou dvou - minutovou pasáž. Nejdříve ke gólu, na němž se asistencí podílel bývalý hostivařský hráč, talentovaný Tomáš Borkovec. Psala se osmadvacátá minuta a Janovec nestačil na střelu Veselého. Pak ta zmíněná část třetiny, kdy domácí zmateně odevzdávali míček soupeřovi na hůl, jako kdyby návštěvu nechtěli nikdy vyhnat ze své obranné třetiny, naštěstí potrestání neukrývala. Do kabin se šlo za rozdílu pouze jedničky a kdekdo mohl očekávat drama.

Přiostřilo se, padlo celkem pět trestů. I v tomto poměru, jako v celém zápase, zvítězila Hostivař, 2:3. Důležitá byla ale další změna brankového rázu, která utnula veškeré pochybnosti. Z pana nahrávače Petra Suchého se vyklubal střelec, když zužitkoval precisní přihrávku od pravorukého Viktora Staňka. Přesilové hry ani na jedné straně nepřinesly nic, v soupeřově případě pak ani útočící pětku na půli soupeře. Proto tečku za posledním utkáním podzimní části přinesla příhodně v čase 43:43 neodmyslitelná osobnost hostivařských s číslem 43 na zádech Martin Boreček. Trefil se parádně, když o tyč překonal opět bezmocného Kudrnu.

Ohlasy po utkání

Viktor Staněk (HBC Hostivař): V posledním zápase podzimní sezony jsme po středečním utkání chtěli opět bodovat za 3 body a to se nám povedlo. Dali jsme dva rychlé goly a pak zodpovědně odzadu pohlídali zbylý průběh. Soupeř sice snížil na 2:1, ale za nedlouho na to jsme náskok zase navýšili, a ještě přidali pojistku v podobě čtvrté branky.

Redakce

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu