HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.09.2021 Reportáž

Fotbalová prohra mladších žáků s Rebely!

Dva týdny uběhly jako voda a mladší žáci Hostivaře opět vyrazili k dvojici soutěžních utkání. Jako první je v Rakovníku čekali pražští Rebelové. Po dobrých výsledcích a hlavně předvedeném výkonu na Kladně se všichni zúčastněni těšili na další pokračování hostivařského koncertu.

3.kolo, neděle 26.9.2021

REB

Rebel Praha

1:0

0:0, 0:0, 1:0

HOS

Hostivař

Branky a nahrávky: nikdo .
Rozhodčí: Tlustý . Vyloučení: 4:1 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 18:8 . Průběh utkání: 1:0 .

Sestava domácích

Sestava hostí

Menzel - Vaniš, Hnyk, Martinec, Janičko, Šrámek - Bajkai, Havlík, Otras, Mellen, Coufal, Kvasnička, Janšta, Vysoký, Zářecký

Komentář k zápasu

Již v prvních minutách utkání ale přišlo kruté vystřízlivění a další pohled na dění na hřišti byl velkým utrpením jak pro trenéry tak i přihlížející rodiče.

Malátní hostivařští hráči se ploužili po hřišti bez zjevného zájmu a budili dojem, že chtějí být všude jinde, jenom ne na hokejbalovém hřišti. Hra vázla ve všech jejích aspektech a tak nebylo divu, že na jediný gól soupeře nedokázali hostivařští najít odpověď a zcela zaslouženě prohráli fotbalově 0 - 1.

Jediný kdo za tento zápas zasloužil pochvalu, byl jistý Otta Menzel v brance.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Jedním slovem ostuda. To, co jsme dnes v Rakovníku předvedli, nemá se sportem pranic společného. Rychle se musíme oklepat a v domácím turnaji, který nás čeká už v neděli, musíme předvést zcela jiný přístup a výkon. O výsledcích nemluvím.

Redakce

 
 

A tým dostal na závěr podzimu devět branek v Karviné!

28.11.2021

Junioři zakončili podzim další výhrou a přezimují v čele!

27.11.2021

Junioři na vítězné vlně! Po Svítkovu přehráli i Ježky!

24.11.2021

Dorost v posledním utkání podzimu rozdrtil Rebely 13:1!

22.11.2021

Partneři klubu