HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
11.03.2018 Reportáž

St. dorost uštědřil Kovu půltucet! Čejka s hattrickem, Tomáš Lhota slaví první trefu za Hostivař!

V nádherném slunečném počasí přivítal starší dorost Hostivaře v pražském derby celek Kova. Od začátku se hrálo velmi důrazně a bylo zřejmé, že body se nebudou rozdávat zadarmo.

12.kolo, neděle 11.3.2018

HOS

Hostivař

6:2

2:0, 2:1, 2:1

KOV

Kovo Praha

Branky a nahrávky: 13:23 Čejka (Zyta, Kubeš), 14:59 J.Vaniš (Čejka), 15:38 Čejka (Zyta), 29:12 Čejka, 36:07 Zyta (Čejka, Macek), 40:54 T.Lhota (Němeček, O.Nocar) .
Rozhodčí: Volkán, Vokalová . Vyloučení: 7:12 . Využití: 3:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 30 . Střely na branku: 23:24 . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1, 6:2 .

Sestava domácích

Dušák (Štoural) - Němec, Kořínek, Macek, Novotný, Kubeš - J.Vaniš, Čejka, Zyta, T.Lhota, O.Nocar, Jachek, Pajas, Zámečník, Maťocha, Němeček

Sestava hostí

Dub (od 16.Kužela) - Kyclt, Pátek, Povýšil, J.Šteg - Diviš, Dvořák, Hejma, Opolský, Svoboda, Šimon, Školud, Šteg, Vaňura, Veselka, Gnusin

Komentář k zápasu

Hráči Hostivaře si od začátku vytvořili územní převahu a zvláště při účastni první útočné trojice i šance. Soupeř se ale brzy začal osmělovat a několikrát prověřil Dušáka v brance Hostivaře. Důrazná hra začala přinášet vyloučení na obou stranách. Dvě využité přesilovky v podání hostivařského mužstva nakonec určily výsledek první třetiny. Nejdříve se ranou bez přípravy prosadil Čejka po přesné křížné přihrávce Zyty a s poslední vteřinou úvodní třetiny ještě upravil Jiří Vaniš baseballovým způsobem na 2-0.

Druhá třetina přinesla rozháranou hru plnou vyloučení na obou stranách. Hostivař se dostala do tříbrankového vedení zásluhou Čejky, ale téměř vzápětí soupeř snížil, když využil svého dobrého napadání v obranném pásmu Hostivaře. Obě mužstva pak nevyužila několik příležitostí. Přesto hostivařští ještě stihli navýšit skóre, když chybné rozehrávky brankáře Kova využil ve vlastním oslabení agilní Čejka. Po druhé třetině tak byl stav 4-1 ve prospěch domácích.

I přes narůstající skóre se hráči Kova s výsledkem nechtěli vůbec smířit. Bohužel, spíše nežli na hru samotnou, se začali soustředit na tvrdou hru, dohady s rozhodčími i diváky a časté projevy nesportovního chování. Ke cti hostivařského týmu sloužilo, že se nenechal vyprovokovat k žádnému oplácení a podobným reakcím a velmi disciplinovaně si šel za vítězstvím. Další dvě branky přidali Zyta a Tomáš Lhota, pro kterého to byl premiérový gól v hostivařském dresu. Pohotově uklidil do branky pěknou přihrávku Němečka zpoza branky. Soupeř ještě lehce korigoval skóre, takže na konci zápasu na svítil na tabuli stav 6-2 pro Hostivař.

Ohlasy po utkání

Jiří Vaniš (trenér HBC Hostivař) - Jsem rád, že jsme utkání zvládli způsobem, kterým jsme ho zvládli. Od začátku jsme se soustředili hlavně na hru, a to nám nakonec přineslo tři body.

Redakce

 
 

„Už nejsem nejmladší", směje se nejlepší hráč mládeže pro letošní sezónu!

23.6.2018

Třináctý Galavečer je minulostí! Hráčem roku je Marek Kalaš, mládežníkem opět Jan Čejka!

22.6.2018

Galavečer již potřinácté! Slavnostní zakončení sezony opět v Klubu Varta!

20.6.2018

Prague Select obhájil JTEKT Cup! Houška opět v All Stars týmu!

18.6.2018

Partneři klubu