23.06.2021 Reportáž

Mladší žáci B deklasovali stejně staré Rebely! Kvasnička mířil přesně čtyřikrát!

V úterý 22.června vyrazil mladší tým mladších žáků do Čimic k zápasu se stejně starými Rebely. SOupeři chybělo několik opor, nicméně ani Hostivař nebyla úplně kompletní. V první obranné dvojici tak nastoupil, jinak útočník, Prokop Janšta.

10.kolo, úterý 22.6.2021

10:0

3:0, 3:0, 4:0

REB

Rebel Praha

Branky a nahrávky: 1:34 Kvasnička (Keller), 4:12 Kvasnička (Coufal), 9:24 Kvasnička (Coufal), 16:36 Havlík, 20:15 Coufal (Kvasnička), 22:45 Keller (Coufal, Martinec), 24:16 Havlík (Janšta), 24:40 Kvasnička (Keller), 31:26 Šrámek (Vaniš), 33:18 Mellen (Havlík, Němec) .
Rozhodčí: domácí . Vyloučení: 1:1 . Diváci: 25 . Střely na branku: 12:37 . Průběh utkání: 0:10 .

Coufal - Janšta, Němec, Martinec, Vaniš - Bajkai, Havlík, Mellen, Coufal, Keller, Kvasnička, Šrámek, Novotný, Vysoký

Hostivař začala zostra a byl to Kvasnička, který hned v druhém střídání překonal domácího brankáře. A protože měl Tomáš v úterý svůj vyloženě střelecký den, ještě do konce první třetiny přidal další 2 góly. Po necelých 5 minutách druhé části přidal další gól do sítě domácích Havlík a na už pohodlných 5:0 zvyšoval krátce po polovině zápasu Vojta Coufal, když dorazil do branky střelu Kvasničky, směřující po zásahu brankáře domácích těsně mimo branku.

Soupeř hrozil spíše sporadicky z přečíslení po chybách ve středním pásmu. Pokud se Rebelové dostali ke střele, zasahoval pozorný Ondra Coufal. Ještě do druhé přestávky zvýšil na 6:0 povedenou střelou do levého rohu branky Keller. Do poslední části Hostivař vlétla jako uragán. Podle nepsaného pravidla, kdy skórující lajna střídá, byla už ve 40. vteřině na ploše třetí útočná formace. Jak první, tak druhá formace totiž potřebovala na vstřelení branky pouhých 20 vteřin. Šťastnými střelci byli Havlík a střelec dne Kvasnička. Vysoké vedení přineslo na hokejky hostivařských více ledabylosti, než by bylo zdrávo a výsledkem bylo několik velmi dobrých šancí soupeře, který se ze všech sil snažil vsítit alespoň čestný úspěch. To se Rebelům nepodařilo a byl to Šrámek, který svým prvním gólem v hokejbalové kariéře zvýšil na 9:0 a otázkou bylo, zda se podaří vsítit i jubilejní desátý gól. Povedlo se. Necelé 3 minuty před koncem zásluhou Mellena, který se, jako osvědčený přípravkový střelec, trefil v zápase mladších žáků poprvé.

Zápas s Rebely byl pro mladší žáky předposledním zápasem sezóny. Tím posledním bude čtvrteční zápas s hokejisty Slavie ročníku 2010.

Komentář trenéra (Borek Coufal): Povedený zápas a vezeme se dále na vítězné vlně. Dařilo se nám hlavně střelecky. Především přípravkáři si do Čimic přivezli herní pohodu z vydařeného sobotního turnaje na Kladně. S rostoucím náskokem začalo přibývat nedůsledností v obsazování hráčů po ztrátě míče a měli jsme i problém s obranným postavením. Kluci si každopádně zápas užili a doufám, že si herní a střeleckou pohodu přenesou i do posledního utkání sezóny s hokejisty Slavie.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!

26.4.2024

“Bude jenom na nás, jak ke zbytku série přistoupíme“ říká obránce A týmu Jan Kočka!

25.4.2024

Junioři ztratili dobře rozehraný zápas s Plzní v samotném závěru!

25.4.2024

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!