17.04.2024 Reportáž

Sluncem zalitá Palmovka viděla v sobotu dopoledne další kolo ligy starších žáků. To proti sobě postavilo domácí Kovo v sestavě s třemi hostujícími hostivařskými hráči a hostující tým HBC Hostivař.

17.kolo, sobota 13.4.2024

KOV

Kovo Praha

0:9

0:1, 0:3, 0:5

Branky a nahrávky: 06:10 Vysoký (Janičko), 16:47 Kocmánek (Poláček), 20:40 Da.Zimarev, 25:17 Vysoký (Coufal), 38:12 Janšta, 42:25 Mellen (Holý), 42:42 Coufal (Procházka), 43:02 Jeřábek (Procházka), 43:44 Da.Zimarev (Janšta) .
Rozhodčí: Vokurka, Zedníková . Vyloučení: 1:2 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 63 . Střely na branku: 8:42 . Průběh utkání: 0:9 .

Chaloupka (od 38. Mulač) - Jurčík, Kolář, Bínová, Čurdová, Heime, Matějka, Novák, Píša, Škoda, Suchý, Zábrodský

Slavík - Dvořáková, Janšta, Janičko, De.Zimarev, Procházka - Jeřábek, Coufal, Vysoký, Poláček, Da.Zimarev, Kocmánek, Dlouhý, Mellen, Holý

Hostivařští přivezli k utkání značně upravenou a omlazenou sestavu, i tak se ale dala očekávat jejich převaha.

Ta se skutečně dostavila, nicméně díky nepřesnostem a pomalé hře hostivařských nebyl jejich tlak nikterak drtivý a diváci se nedočkali ani žádných vyložených šancí. Skóre tak otevřel až po šesti minutách, po pěkném vysunutí od Janička, sváteční střelec Petr Vysoký. To bylo vše, co hosté dokázali vyprodukovat. Snaživý domácí tým byl spokojený.

Nástup do druhé třetiny byl z pohledu hostivařského mužstva o něco svižnější, druhou branku přidal po dobrém tlaku celé pětky Kocmánek, nicméně žádný festival pohledných akcí a hokejbalové radosti se nekonal. Kombinace hostivařských byly kostrbaté, nepřesné a jejich zakončení postrádalo razanci a přesnost. Ujal se až samostatný únik Daniila Zimareva a skóre druhé třetiny navýšil svým druhým gólem Vysoký, který zužitkoval pěknou přihrávku od Coufala.

Třetí třetina nepřinesla na obrazu hry žádných podstatných změn. Rozdíl byl v tom, že urputně bojujícím hráčům Kova začaly ubývat síly. Toho Hostivař s blížícím se koncem utkání využila a v posledních sedmi minutách nasázela domácím pět branek. Postupně se trefili Janšta, mladší žák Mellen, z bezprostřední blízkosti Coufal a Jeřábek. Konečnou podobu skóre dal svojí druhou brankou v utkání Daniil Zimarev.

Výsledek zápasu 9-0 ve prospěch Hostivaře byl nakonec přijatelný pro obě strany.

Ctibor Coufal (asistent trenéra): Povinné tři body proti nejslabšímu týmu soutěže. Nic více, nic méně. Především od leaderů ročníku 2010 ale očekáváme mnohem více, než co v sobotu na Palmovce předvedli. Pozitivem bylo zapojení mladších žáků, z nichž dva hráli za starší žáky vůbec poprvé a mohli si tak osahat hru ve starší kategorii.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!