26.04.2024 Reportáž

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!

Junioři odjeli k poslednímu utkání základní části elitní nadstavbové skupiny, na půdu Berouna, už v pátek, kdy jim v případě výhry mohl zisk bodů přinést přímý postup do čtvrtfinále play-off!

Elite, pátek 26.4.2024

KEL

Kelti 2008

6:5ss

1:3, 1:2, 3:0

Branky a nahrávky: 00:27 Mikšovský, 10:21 Trajer (Městka), 13:34 Prager (Ferfecki), 22:10 Prager (Trajer), 24:50 Houška (Trajer) .
Rozhodčí: Jonák, Kettner . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 89 . Střely na branku: 47:28 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:5, 5:5, 6:5 SN. .

Kupec (od 14. Koudela) - Černý, Havel, Janošek, Kadeřábek, Smejkal, Švec, Babka, Černý, Havel, Horel, Krbec, Kurhajec, Pangerlová, Šlechta, Váca

Drahoš (Soukup) - Dvořák, Höfner, Ilušák, Městka, Munk, Zámečník - Bár, Ferfecki, Grepl, Houška, Malysz, Mikšovský, Prager, Trajer, Vrzák

Hostivař měla dobrý vstup do zápasu a už v první minutě načapal nepřipravného Kupce svižnou střelou z levého kruhu Michal Mikšovský. Šance se pak střídali na obou stranách, ty domácích ale byli přeci jen nebezpečnější a Drahoš se měl co ohánět. Nestačil až na střelu Šlechty, který hned po vhazování v útočném pásmu zamířil přesně. K vidění byla i nadále urputná bitva, do které ale rozhodčí nemuseli zasahovat žádným trestem. Gólově se událo ještě dvakrát, když nejdříve z pravého kruhu přesným švihem zamířil Štěpán Trajer a po něm, paradoxně po několika dobrých příležitostech domácích, z dalšího úniku i Jonáš Prager. Hostivař v závěru periody rozhodně lepším týmem nebyla, využívala ale své šance a po první patnáctiminutovce vedla 3:1.

Pražané pak měli více ze hry v prvních střídáních druhé části, jejich šance ale pochytal Koudela, který po třetím inkasovaném gólu vystřídal Kupce. Hra se poté vyrovnala a na další gól se čekalo do poloviny utkání. Padl po tlaku domácích z dalšího úniku po pravém křídle a úspěšným exekutorem byl opět Prager! Hostivař přidala brzy i pátý gól, zásluhou Houšky, který byl důrazný na brankovišti a vyražený míček dorazil do sítě, 5:1! Ještě v závěru druhé periody vykřesal naději domácím milimetrovou střelou Horel a hostivařští tak šli do kabin s přesto nadějným, tříbrankovým vedením.

Kelti ale vstoupili do třetí třetiny mnohem aktivněji a toužíc po dotáhnutí nepříznivého skóre. Třetím gólem to podpořil už v první minutě Krbec! Domácích bylo plné hřiště a i nadále mačkali tápající Hostivař jako citrón. Dalších zmatků využil po vybídnutí Šlechty Váca a bylo to pouze o gól! Ne ale na dlouho! V euforii hrající berounský soubor brzy využil dalšího zaváhání a na konci dalšího přesného pasu Šlechty byl před brankou volný Janošek, 5:5! K obratu domácím pak mohla pomoci první přesilová hra v celém utkání, hostivařští ale oslabení ustáli. Hra se naopak poté vyrovnala a i Pražané měli dobré příležitosti ke skórování, stav se ale nezměnil a utkání tak dospělo do prodloužení.

Ani v tom ale ani jeden z brankářů neinkasoval a o zisku dalšího bodu rozhodovala série nájezdů. Jediným úspěšným střelcem byl v páté sérii Havel, který tak rozhodl o výhře Keltů, 6:5.

Dorost otočil duel s Kert Parkem a do nadstavby vstoupil vítězně!

8.5.2024

Starší žáci zahájili nadstavbovou část vítězně! Doma porazili Rebely!

6.5.2024

A tým nastřílel ve druhém utkání kanára! Do Pardubic pojede s postupovým mečbolem!