08.04.2024 Reportáž

Dorost Hostivaře přehrál Heřmanův Městec a stále drží třetí místo tabulky!

Dorostenci vyrazili v první dubnovou neděli do Heřmanova Městce, který o týden dříve porazil první Svítkov. I Hostivaři byl schopným soupeřem, Pražané si přesto odvezli z východních Čech všechny tři body.

ZČ, neděle 7.4.2024

JEZ

Ježci Heřmanův Městec

1:4

0:1, 0:1, 1:2

Branky a nahrávky: 13:31 Bár (Absolon), 24:06 Nestrojil (Bár), 31:31 Hrodek (Hradil), 34:47 Skála (Hradil) .
Rozhodčí: Vacek, Danylec . Vyloučení: 3:3 . Využití: 0:0 . V oslabení: 0:0 . Diváci: . Střely na branku: 36:42 . Průběh utkání: 0:4, 1:4 .

Boháč (Slaný) - Málek, Roztočil, Švadlenka, Flídr, Horálek, Klíma, Kubátová, Mareček, Němeček, Peřina, Řivnáč, Starý, Vodehnal, Zavadil

Exner (Soukup) - Martinec, Režnárek, Švec, Votava - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Němec, Nestrojil, Otras, Skála, Trajer

Aleš Jindrák (asistent trenéra) - Musím všechny kluky pochválit za předvedený výkon. I přes tři absence co jsme měli, kluci zápas zvládli a od začátku jsme si šli za vítězstvím. Na to jak jsme diktovali od začátku tempo hry, tak první gól přišel až v závěru první třetiny. Ve druhém dějství jsme přidali další branku, ale pro úplný klid to bylo stále málo. Ten přišel ve druhé minutě třetí třetiny gólem Hrodka, který zvyšoval na 3:0. Zdálo se, že soupeř už tahá nohy a vše nasvědčovalo tomu, že si z Heřmanova Městce odvezeme všechny body. Jediné co bych vytknul, tak nám stále vázne koncovka. V zápase jsme šli snad sedmkrát sami na brankáře a nic z toho neproměnili. Výborný zápas odchytal Jára Exner. Škoda obdržené branky v závěru zápasu, druhé čisté konto v řadě by si zasloužil.

B týmu mužů skončila před play-off vítězná série! V posledním utkání nestačil na rezervu Kladna!

29.4.2024

Dorost uštědřil Pirátům kanára! Soukup s nulou!

29.4.2024

A tým poprvé v historii postupuje do semifinále! Ve čtyřech utkáních vyřadil Karvinou!