01.10.2023 Reportáž

B tým mužů zaznamenal první prohru! V přestřelce nestačil na rezervu Kladna!

Hostivařský B tým se v nedělní podvečer v rámci 2.kola regionální soutěže 2. Ligy – Střed utkal na domácím hřišti s rezervou Kladna. Hosté přijeli na hřiště velmi dobře připraveni a v utkání často vedli. Hostivařská rezerva dokázala vývoj utkání zvrátit na svou stranu, nakonec však o něj přišla a musela se spokojit s první ligovou prohrou.

2., neděle 1.10.2023

5:6

1:2, 3:2, 1:2

KLB

Kladno B

Branky a nahrávky: 12:03 Do.Zámečník, 22:32 Vrzák (Čejka, Přeslička), 25:05 Vrzák (Čejka, Waltr), 26:06 Čejka (Krejčí), 34:37 Vrzák (Vodehnal, Čejka) .
Rozhodčí: Gráca, Havel . Vyloučení: 4:0 . Využití: 0:2 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 33 . Střely na branku: 21:45 . Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 4:2, 4:5, 5:5, 5:6 .

Drahoš (Majerníček) - Přeslička, Kerouš, Vodehnal, Svoboda, Do. Zámečník, Bakoš - Jirsák, Paško, Krejčí, Vrzák, Čejka, Waltr, Michálek, Prager, J. Němeček

Pulec - Lacina, Artl, Mi.Drechsler, Barták, Janský, Ács - Patera, Daníček, Schönherr, Rod, Doubrava, Jedelský, Schnaubelt, Ma.Drechsler, Karanský

Hosté z Kladna se od začátku zápasu snažili vyvinout rychlý tlak na Hostivař. To se jim dařilo a ve 3. minutě otevřel skóre utkání Kladenský útočník Schnaubelt. Hostivař byla v první třetině pod častou palbou Středočechů, přesto ve 13. minutě po střele Dominika Zámečníka Hostivař srovnala na 1:1! Hosté pak dostali k dispozici přesilovou hru, kterou v 14. minutě využil Lacina. Po první třetině tak platil stav 1:2 pro rezervu Kladna.

Ve druhé třetině Hostivař navýšila svojí střeleckou aktivitu a neslo to své ovoce. V 23. minutě vyrovnal svojí brankou Jan Vrzák! V 26. minutě se dostala do úniku útočná dvojice Hostivaře. Jan Čejka našel svojí krásnou přihrávkou volného Jana Vrzáka, který pak už měl jednoduchou práci a svojí druhou brankou v utkání poslal Hostivař do vedení 3:2! V 27. minutě Hostivař odskočila do dvoubrankového vedení, když se prosadil Jan Čejka! Hostivař si ovšem toto vedení nedokázala dlouho udržet. V 29. minutě vstřelil kontaktní branku Rod. V 30. minutě vyrovnal na 4:4 Artl. Do třetí třetiny se tak šlo za nerozhodného stavu.

Ve třetí třetině opět začali lépe hosté z Kladna. V 33. minutě podruhé prostřelil skvěle chytajícího Drahoše v brance Hostivaře Kladenský Rod a Středočeši tak opět vedli. Vyrovnat dokázal v v 35. minutě Jan Vrzák, který tak zkompletoval hattrick. V 37. minutě opět vrátil Kladnu vedení Schnaubelt. Hostivař v závěrečných minutách dobývala branku Středočechů, ale marně. Hostivařská rezerva těsně padla rezervě Kladna 5:6 a zaznamenala tak první soutěžní prohru v letošní sezóně.

Další utkání čeká Hostivařskou rezervu mužů příští týden v sobotu, kdy se vypraví na půdu Rakovníku. Začátek utkání je naplánován na 13:00.

Jan Vrzák (Útočník HBC Hostivař) - V zápase se nám nepovedla první třetina. Nestříleli jsme na bránu a nechali jsme se vylučovat. Do druhé třetiny jsme vstoupili s tím, že musíme více zakončovat. To se nám i dařilo, nasázeli jsme tři góly a otočili tak skóre. Bohužel jsme soupeři poskytli další přesilovku, kterou mělo Kladno perfektně natrénovanou. Nepohlídali jsme si konec třetiny a 8 vteřin do přestávky soupeř vyrovnal. V poslední třetině se dostalo Kladno do vedení a i přes náš velký tlak se nepovedlo otočit skóre v náš prospěch. Za mě to byl velice atraktivní, vyrovnaný zápas, napínavý do poslední sekundy. Bohužel škoda té prohry. Jsem velmi rád že jsem se dokázal gólově prosadit a zapsat hattrick. Vděčím za to hlavně skvělým spoluhráčům v lajně.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!

26.4.2024

“Bude jenom na nás, jak ke zbytku série přistoupíme“ říká obránce A týmu Jan Kočka!

25.4.2024

Junioři ztratili dobře rozehraný zápas s Plzní v samotném závěru!

25.4.2024

Mikropřípravka opět v akci! Na domácím turnaji se představila trojice hostivařských týmů!