05.11.2023 Reportáž

B tým mužů si proti Hrdlořezům opět zastřílel! Třinácti brankami získal další důležité body!

Mužská rezerva Hostivaře přivítala v nedělní podvečer na svém hřišti v rámci 7. kola regionální soutěže 2. Ligy – Střed poslední celek tabulky, tým HC Red Wings Hrdlořezy. Soupeř od úvodu utkání nekladl Hostivaře větší odpor a tak si B tým zastřílel. Po třinácti brankách zaznamenal jasné a důležité tři body do ligové tabulky.

7., neděle 5.11.2023

13:4

7:0, 3:3, 3:1

RMB

Red Wings Hrdlořezy

Branky a nahrávky: 3:42 Paško (Čejka, Ilušák), 5:58 Krejčí (Malysz, Brož), 9:43 Brož, 10:15 Petrášek (Ilušák, Čejka), 13:12 Minarčík (Čejka, Ilušák), 13:20 Vrzák (Waltr), 13:42 Malysz (Brož, Krejčí), 17:04 Minarčík (Čejka, Ilušák), 23:20 Vrzák(Waltr, Chramosta), 26:09 Minarčík (Čejka), 31:32 Petrášek (Čejka), 36:10 Brož (Do. Zámečník, Krejčí), 44:35 Malysz (Brož, Do. Zámečník) .
Rozhodčí: Kettner, Mihálová . Vyloučení: 1:0 . Využití: 0:0 . V oslabení: 1:0 . Diváci: 15 . Střely na branku: 66:8 . Průběh utkání: 8:0, 8:2, 10:2, 10:3, 11:3, 11:4, 13:4 .

Paleček (Majerníček) - Ilušák, Petrášek, Přeslička, Svoboda, Do. Zámečník, Bakoš - Minarčík, Čejka, Paško, Vrzák, Waltr, Chramosta, Krejčí, J. Němeček, Brož, Malysz

Turczyn - Folprecht, Řípa, Zeithaml - Procházka, Astaloš, Hochman, Míšek, Svárovský

Hostivař vstoupila do utkání ve značné početní výhodě oproti svému soupeři. Oproti většině utkání ji dokázala tentokrát i využít. V 4. minutě utkání otevřel skóre Hostivařský útočník Josef Paško, pro kterého to byla již čtvrtá branka v posledních dvou zápasech. Na 2:0 zvýšil v 6. minutě Adam Krejčí! Tříbrankové vedení dal Hostivaři v 10. minutě Marek Brož! Od té doby sypala Hostivař jednu branku za druhou. Nejprve se v 11. minutě posadil Matyáš Petrášek, v 14. minutě Michael Minarčík a následně ve 14. minutě se v krátké době prosadili věkem juniorští hráči Hostivaře Jan Vrzák a Marek Malysz. Po první třetině tak Hostivař vedla o komfortních 7 branek a vypadalo to na obrovský debakl pro soupeře.

V 18. minutě utkání zvýšil na 8:0 svojí druhou brankou v zápase útočník Michael Minarčík. První odpověď Hrdlořez přišla chvíli po osmé Hostivařské brance, když na 8:1 snížil hráč hostů Řípa. V 23. minutě hostující Hochman snížil na rozdíl šesti branek a vypadalo to lehké drama v utkání. To ovšem utnul v 24. minutě svojí druhou brankou v utkání Hostivařský Jan Vrzák, který se touto brankou stal prozatímním nejlepším střelcem Hostivařské rezervy. V 27. minutě zaznamenal Michael Minarčík Hattrick a Hostivař vedla už 10:2. V 29. minutě Hrdlořezy upravili skóre na 10:3, když se po druhé v utkání prosadil Hochman. Tento stav platil na Hostivařském hřišti i po druhé třetině.

Ve 3. třetině Hostivař pokračovala ve své kanonádě. V 32. minutě vstřelil jedenáctou branku Hostivaře obránce Matyáš Petrášek! V 33. minutě Hrdlořezský útočník Hochman zaznamenal Hattrick a snížil na 11:4. To ovšem bylo od hostů vše. V 37. minutě zvýšil na rozdíl osmi branek druhou brankou v zápase Marek Brož! Finální tečku za tímto utkáním dal útočník Hostivaře Marek Malysz a stanovil tak konečný výsledek utkání 13:4 ve prospěch Hostivařské rezervy. Ta tak bere povinné tři body do tabulky a i nadále se drží na dostřel první příčce v lize.

Nyní má B tým Hostivaře před s sebou dva týdny volna. K dalšímu utkání vyrazí netradičně až v pondělí 20. listopadu, kdy se vypraví na půdu Kladna, kde bude chtít svému soupeři oplatit první ligovou porážku v sezoně. Úvodní vhazování na Kladenském hřišti padne přesně v 19:30.

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!