25.10.2023 Reportáž

B tým mužů obdržel krutý debakl! Od Pražských Rafanů dostal třináct branek!

Hostivařská rezerva se uprostřed týdne vypravila ke svému utkání na Palmovku, kde se v rámci 5. Kola 2. Ligy - Střed utkala s celkem Rafanů Praha, kteří ovládli loňský ročník regionové soutěže. I přes to že začátek utkání byl poměrně vyrovnán, Rafani během první třetiny vstřelili několik branek a díky tomu tak bylo o vítězi utkání brzy rozhodnuto. Nakonec Pražský soupeř uštědřil Hostivařské rezervě celkem třináct branek.

5., středa 25.10.2023

RAF

Rafani Praha

13:2

5:0, 3:0, 5:2

Branky a nahrávky: 33:05 Svoboda (Přeslička), 34:47 Kočka (Jirsák, Waltr) .
Rozhodčí: Paiskr, Živný . Vyloučení: 4:10 . Využití: 4:1 . V oslabení: 0:0 . Diváci: 15 . Střely na branku:42:18 . Průběh utkání: 9:0, 9:1, 10:1, 10:2, 13:2 .

Opalecký (Novák) - Švanda, Ruda, Průcha, Rulf - Tóth, Strejček, Jelínek, Tobiáš

Majerníček (Od 21. Paleček) - Přeslička, Kerouš, Svoboda, Petrášek, Bakoš - Minarčík, Do. Zámečník, Jirsák, Waltr, Chramosta, J.Němeček, Michálek, Kočka, Paško

Utkání mělo poměrně vyrovnaný začátek, držení míčku si ovšem hlídali především domácí Rafani, kteř přesto že nastoupili v početní nevýhodě, Hostivařskou rezervu jasně přehrávali ve všech směrech. V 8. Minutě otevřel skóre utkání Tóth. V 9. Minutě zvýšil na 2:0 Strejček. V 12. Minutě dali Rafani během jedné minuty hned tři branky. Za 36 vteřin nasázel Hostivařskému brankáři Majerníčkovi Hattrick hráč domácích Jelínek. Po první třetině tak Hostivařská rezerva prohrávala hned o pět branek.

V podobném duchu pokračovala i druhá třetina. Rafani dávali jednu branku za druhou. Hostivař navíc měla problém s nedisciplinovaností. V 17. Minutě zvýšil na rozdíl šesti branek Průcha. Na 7:0 zvýšil domácí Tobiáš a to znamenal konec pro Hostivařského Adama Majerníčka v brance. V té ho od 21. Minutě nahradil Jiří Paleček. Ani ten ovšem nedokázal zabránit dominanci Rafanů. V 30. Minutě zvýšil na 8:0 svojí druhou brankou Průcha. Tento stav platil i během druhé přestávky.

Ve třetí třetině se na běhu hry moc nezměnilo. V 31. Minutě vstřelil svojí druhou branku v utkání Strejček a Rafani vedli už o devět branek. Drobnou korekci zaznamenal v 34. Minutě Hostivařský Kryštof Svoboda, který svojí brankou snížil na 1:9 z pohledu Hostivaře. O zhruba třicet vteřin později ovšem vstřelil desátou branku v utkání Tobiáš. Hostivař ovšem dokázala opět snížit na rozdíl osmi branek, kdy druhou branku Hostivaře v utkání vstřelil obránce Jan Kočka. V 42. Minutě bylo skóre utkání opět o devět branek, 11:2. Branku na 12.2 dal v 43. Minutě Strejček. Poslední branka padla v čase 43:32 a zastavil se na čísle třináct. Hostivař tak neměla v utkání sebemenší nárok na body a zaznamenala tak jednu z nejvyšších porážek za posledních několik sezón.

Hostivařská rezerva bude muset na tento zápas rychle zapomenout. Už tuto sobotu ji čeká další těžký soupeř. V rámci 2. Kola Českého poháru přivítá na svém hřišti extraligový tým Ústí nad Labem. Utkání startuje v 16:30!

Další ztráta! Junioři ztratili v Berouně čtyřbrankové vedení!