HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
30.11.2017 Turnaje

Minipřípravka bojovala v Ústí proti těžkým soupeřům! Čtyři střelci zaznamenali své první trefy!

V neděli čekal minipřípravku nejdelší výjezd podzimní části přeboru a to do Ústí nad Labem. Delší cesta však nijak neovlivnila počet hráčů a opět jsme, i přes několik absencí, mohli postavit dva vyrovnané týmy.

Trenérský tým jsme pro tento turnaj rozšířili o Jiřího Vaniše, jinak trenéra mladšího dorostu. Vašek s Danem totiž ve stejný čas bojovali v extralize staršího dorostu proti doposud neporažené Plzni. Kromě našich dvou týmů se turnaje zúčastnila domácí Elba, Nové Strašecí a pražští rivalové z Rebelů a Kert Parku. Nejprve se hrálo ve dvou tříčlenných skupinách každý s každým a poté, podle umístění, dva zápasy s týmy z druhé skupiny. Ve druhé fázi turnaje došlo opět i na hostivařské derby a tentokrát se radoval bílý tým. Včetně tohoto zápasu jsme turnaj zakončili s bilancí dvou výher a šesti porážek a také několika páry zničených štrupen v přilehlém skateparku. Kromě dvou jasných proher se silným týmem Rebelů se vždy jednalo o vyrovnaná utkání a několikrát chyběl kousek štěstí k tomu, abychom ještě nějaký zápas dotáhli k remíze či výhře. Kromě soupeřů jsme se, především na začátku turnaje, potýkali také s velmi kluzkým povrchem po nočním mrazíku. Především Dan Vasko by mohl vyprávět. Ještě že je z juda zvyklý padat. Ani kluzký povrch však nezabránil hned čtyřem našim hráčům vsítit své první góly v hokejbalové kariéře. Konkrétně se jednalo o Kubu Malečka, Matouše Tůmu, Ottu Menzela a Thea Otrase. A v případě Thea nezůstalo pouze u jednoho přesného zásahu a v rychlém sledu přidal další dvě přesné trefy.

Komentáře trenérů

Jiří Vaniš (černý tým): Kluci se snažili, nicméně tentokrát nám chybělo trochu více štěstí, abychom dosáhli alespoň jednoho vítězství. Přes zimu ale určitě pořádně potrénují a na jaře všem fanouškům a rodičům připraví spoustu radostných chvil při dalších turnajích.

Borek Coufal (bílý tým): Zápasy se silnějšími a zkušenějšími soupeři ukázaly na některá další slabá místa v naší hře na kterých musíme dále pracovat. Nyní nás čeká turnajová pauza a zimní příprava v tělocvičně, během které budeme pracovat především na rychlosti, obratnosti a koordinaci.

Redakce

 
 

Letní soustředění opět táhne! Čtyři dny po aktivaci přihlášek evidujeme 70 účastníků!

18.3.2018

Starší dorost uspěl na hřišti Třebové! Kucharčík v premiéře skóroval dvakrát!

17.3.2018

Fic rozhodl v závěru o vítězství mladšího dorostu na Kladně!

13.3.2018

Hokejbal nebo házená? V utkání starších žáků s Kovem padlo osmnáct branek!

12.3.2018

Partneři klubu