23.04.2024 Reportáž

Po středečním duelu proti prvním Pardubicím čekal tentokrát na hostivařské dorostence naopak zápas s poslední Opavou a tím i daleká cesta.

ZČ, neděle 21.4.2024

OPA

Opava

2:10

1:3, 0:3, 1:4

Branky a nahrávky: 4:40 Nestrojil (Němec, Votava), 11:34 Absolon (Městka, Nestrojil), 13:15 Michek (Hradil, Votava), 15:48 Havlík (Votava, Režnárek), 20:22 Bár (Havlík), 22:05 Nestrojil (Absolon, Bár), 33:30 Krutský (Martinec, Němec), 39:36 Votava (Havlík), 42:57 Havlík (Hradil), 44:59 Nestrojil (Městka, Bár) .
Rozhodčí: Polášek, Filipiec . Vyloučení: 1:3 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 43 . Střely na branku: 9:50 .

Šindlář - Kalužík, Kocián, Palyza, Pustějovský, Bereiter, Klement, Kopecký, Marek, Škarda

Menzel - Martinec, Městka, Režnárek, Švec, Votava, Němec - Absolon, Bár, Havlík, Hradil, Hrodek, Krutský, Michek, Nestrojil, Skála

Domácí nastoupili pouze s devíti hráči do pole a bylo zřejmé, kdo bude v utkání udávat tempo hry. Do vedení se Hostivař dostala v páté minutě, kdy se v přesilovce prosadil Nestrojil. Až po dalších sedmi minutách přidal druhý gól Absolon, soupeř dokázal posléze snížit, na 3:1 ale bleskurychle upravil Adam Michek.

Ve druhém dějství se prosadili jen Pražané a byli to Havlík, Bár a Nestrojil, kteří navýšili až na rozdíl pěti branek!

I ve třetí třetině se gólově událo a byl to Krutský, který upravil v čase 33:30 už na 7:1. Pět minut před koncem přidal osmou trefu produktivní obránce Votava a čas poté přišel i na další trefu domácího týmu, který tak podruhé překonal Ottu Menzela, který si odbyl premiéru v dorostenecké kategorii. V samotném závěru pak upravil ve vlastním oslabení skóre Matěj Havlík a definitivní tečku utkání dala trefa Nestrojila v poslední vteřině hry.

Hostivař v daleké Opavě zvítězila 10:2 a vyhlíží již poslední duel základní části, ve kterém v neděli přivítá Hradec Králové.

“Oproti loňsku máme mnohem silnější tým“ říká útočník A týmu Samuel Kucharčík!