HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Historie

Sezona 2006-2007

Do v pořadí druhé ligové sezony 2006/2007 jsme nastoupili pyšně s novými bílými dresy a především už s "národkovou" příslušností. Náš mužský tým totiž díky existenci vlastního mládežnického týmu přesedlal do II.Národní ligy - Střed, kde nás čekalo celkem 12 protivníků ze středočeského regionu. Mládežnický tým starších žáků čekala strastiplná premiérová sezona v Mistrovství ČR regionu Střed, kde jim bylo soupeřem dalších 11 týmů. Cíle obou našich týmů se mohly zdát podobné. Muži se v úvodní "národkové" sezoně měli umístit do 10.místa, naši nejmenší hokejbalisté měli především zdokonalit své herní dovednosti a pokusit se o body proti slabším celkům z ligy. To se jim nakonec nepovedlo, ve 44 ligových zápasech nezaznamenali ani bod a malou náplastí tak mohlo být leda týmové vítězství ve slušnosti, čímž se zasloužili o další pohár do klubové sbírky. Ani naši muži ale nezaznamenali během sezony výraznější úspěchy. V konečné tabulce za sebou nechali jen dva týmy a skončili tak na 11.místě. Ještě před začátkem ligy ale čekal muže významný turnaj Český pohár, kde jsme sice postoupili z předkola, ale další kolo již bylo nad naše síly, i díky smolnému rozlosování a třech utkáních ve třech dnech.

Společných akcí klubu narozdíl od minulé sezony ubylo, ale i tak jsme se několikrát sešli i mimo hokejbalové mantinely. Největší společenskou událostí sezony byl tradičně červnový Galavečer klubu, který navštívilo celkem 61 hostů.

Mezi největší úspěchy této sezony lze přiřadit žákovský titul pro nejslušnější tým soutěže, ale i vybojované třetí místo na námi pořádaném žákovském turnaji Hostivařský pohár 2007, kde jsme v pěkném zápase o bronzový úspěch porazili Hokejku Praha po samostatných nájezdech. Celkovým vítězem II.ročníku našeho turnaje se stali podruhé za sebou žáci SK Bohemia Ďáblice.

Na slavnostním Galavečeru, který se stejně jako loni pořádal v salonku hostivařské restaurace U hráze, převzal cenu pro Hráče roku útočník Marek Brož.

Hráčské milníky

Nejvíce bodů v sezoně - BROŽ Marek (28 bodů)

Nejvíce branek - BROŽ Marek (12 branek)

Nejvíce asistencí - BROŽ Marek (16 asistencí)

Nejvíce TM - FRANC Jan (148 tm)

Nejrychlejší gól - POPELKA Ondřej (01:30)

Nejlepší % úspěšnost - KUCAROV Michal (86,60%)

Nejlepší průměr branek - KUCAROV Michal (4,25)

Nejvíce vychytaných nul - nikdo (0 nul)

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu