HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Rakovník HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad SK Sudoměřice TJ KOVO Praha delic SK Suchdol nad Lužnicí CSKA Karlovy Vary TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec HBC Nové Strašecí HBC Plzeň-Litice TJ Tatran Třemošná HBC Tygři Mladá Boleslav TJ Snack Dobřany SK Kelti 2008 delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz

Historie

Sezona 2005-2006

V historicky první hokejbalové sezoně 2005/2006 byl přihlášen jeden mužský tým, který nastoupil do druhé pražské soutěže. Ve zmíněném ročníku se jednalo o nejnižší místní soutěž a okupovalo ji celkem 16 celků včetně Hostivaře. Vzhledem ke kvalitnímu složení nového týmu z Prahy 15 nebylo přehnané vytyčit si jako hlavní cíl postup do playoff. Po celou sezonu nás provázely převážně veliké úspěchy a my se tak po základní části umístili na nádherné třetí příčce ligové tabulky. Ve vytouženém play off jsme ve čtvrtfinále porazili tým Aviru Reloaded "B" 3:0 na zápasy a potvrdili tak, že jsme v této sezoně patřili mezi čtyři nejlepší celky této soutěže. V semifinále nás čekal těžký soupeř v podobě týmu HBC Kolín. Tomu jsme po třech tvrdých bojích podlehli 0:3 na zápasy a obsadili konečnou bronzovou příčku, kterou jsme považovali za skutečný úspěch.

V sezoně jsme se zúčastnili i významného a zároveň největšího hokejbalového turnaje v republice, Českého poháru 2006, kde jsme dokonce postoupili do druhého kola a tam potrápili celky z vyšších soutěží.

V průběhu celé sezony se utvořil výjimečný kolekiv, který tvrdou prací a odhodláním došel velice daleko ve svých cílech. Často se tým scházel i při společných akcích, jako například na turnaji v šipkách, Vánoční besídce, návštěvy pražské ZOO a dalších. Rovněž s pohledu organizační činnosti jsme naplnili svá předsevzetí. Hlavním úspěchem byl vznik prvního mládežnického celku, a to tým starších žáků. Ti se v jarní části tréninky připravovali na svoji první ligovou sezonu a na konci června se zúčastnili i námi pořádaného turnaje dětí s oficiálním názvem Hostivařský pohár 2006. Naši žáčci v něm vybojovali velice cenný pohár za druhé místo.

Sezonu zakončil první Galavečer HBC Hostivař, na němž se při účasti 37 osob rozdávali i individuální ceny pro naše hráče. Prvním Hráčem roku se stal brankář Jakub Svatoš.

Hráčské milníky

Nejvíce bodů v sezoně - BROŽ Marek (49 bodů)

Nejvíce branek - BROŽ Marek (33 branek)

Nejvíce asistencí - MÁK Jiří (17 asistencí)

Nejvíce TM - NOVÁK Ondřej (96 tm)

Nejrychlejší gól - BROŽ Marek (00:23)

Nejlepší % úspěšnost - SVATOŠ Jakub (90,52%)

Nejlepší průměr branek - SVATOŠ Jakub (2,23)

Nejvíce vychytaných nul - SVATOŠ Jakub (4 nuly)

 
 

Juniorka zahájí přípravu 9.srpna! O sestavu bude na kempu bojovat 24 hráčů a 3 brankáři!

30.7.2018

Rekord v počtu účastníků bude opět překonán! Soustředění startuje už za tři týdny!

23.7.2018

Hostivař převzala práva na 1. ligu od Berouna a vrací se do druhé nejvyšší soutěže!

17.7.2018

Jiří Vaniš a Filip Macek se stali vicemistry světa!

12.7.2018

Partneři klubu