HBC Hostivař delic HBC ALPIQ Kladno HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice HBC Pento Most HC Kert Park Praha HBC Hradec Králové 1988 HBC Plzeň Elba DDM Ústí nad Labem SK Hokejbal Letohrad TJ Snack Dobřany TJ KOVO Praha HbK Karviná delic HOKEJBAL.cz HOKEJBAL-STRED.cz
02.11.2019 Reportáž

Starší žáci na Ústí nestačili a o jediný gól podlehli!

Starší žáci po osmidenní zápasové pauze a podzimních prázdninách přivítali na Palmovce Ústí nad Labem a stejně jako ve většině duelech letošního ročníku, i tentokrát se očekávala vyrovnaná partie.

7.kolo, sobota 2.11.2019

HOS

Hostivař

3:4

1:2, 2:2, 0:0

UNL

Ústí n. Labem

Branky a nahrávky: 12:24 Hnyk, 23:24 Lehner (Prager, M.Mikšovský), 26:51 Hnyk (Lehner) .
Rozhodčí: Dubovský, Šedina . Vyloučení: 5:4 . Využití: 0:1 . V oslabení: 0:1 . Diváci: 30 . Střely na branku: 22:29 . Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4 .

Sestava domácích

Drahoš (Knotek) - Zámečník, Spurný, Mikšovský M., Höfner, Dvořák - Maali, Stoulil, Smetana, Hnyk, Lehner, Prager, Munk, Halíř, Endyš, Tytyuk, Mikšovský P.

Sestava hostí

Zilcher (Buneš) - Bartschová, Česnohlídek, Dobrodinský, Doucha, Kerner, Klíma, Kocourek, Koza, Matušík, Růžička, Ullmanová, Urbánek, Vyhlídal, Pauček

Komentář k zápasu

Domácí putovali už v první minutě na trestnou lavici a soupeř trestal. Vyražený míček doputoval obloučkem až za bezmocného Drahoše. Ústečtí měli i poté o něco více ze hry a byl to především rychlonohý Vyhlídal, který dělal domácí obraně největší problémy! V šesté minutě zvyšoval na 2:0, hostivařští přesto neskládali zbraně a druhý útok soupeře uzamkl v obranné třetině, žel, bez gólu znamenajícího snížení. Po faulu Munka přišlo další oslabení, Hostivař ale soupeři navýšit vedení nedovolila a naopak po jeho skončení snížila, zásluhou Matěje Hnyka.

V prostředním dějství žádný z týmů výrazněji nevyčníval a vyrovnaný obrázek hry potvrdily i dva gólové záblesky na obou stranách. Lehner nejdříve po vyhraném vhazování a přesném pasu Mikšovského vyrovnal, ústečtí si ale vzali své vedení bleskurychle zpět a byl to opět Vyhlídal, který se radoval z branky. Hostivaři se podařilo podruhé vyrovnat v sedmadvacáté minutě, kdy chaosu v obranné třetině využil po Lehnerově nastřelení před brankou nikým nehlídaný Hnyk. V závěru periody dostala Hostivař možnost početní výhody, hned v jejím zárodku ale vystihl míček po vhazování Vyhlídal a po obhození posledního hráče vyzrál v tváří tvář i na Drahoše, 3:4!

Přesilovka se domácím nakonec využít nepodařila a ústečtí drželi nejtěsnější stav až do samotného závěru. Hostivařským se nepodařilo využít hned několik dobrých příležitostí a protože se neujal žádný z pokusů ani na druhé straně, odešla Hostivař tentokrát jako poražená.

Ohlasy po utkání

Ondřej Novák (HBC Hostivař) - Dobrý zápas a dobrý soupeř, s dvojicí silných individualit, kteří převážili misky vah na stranu svého týmu. Škoda, že se nám v poslední třetině nepodařilo využít některou z šancí a neodnesli jsme si z utkání alespoň bod. Soupeři gratulujeme.

Redakce

 
 

Rezerva Hostivaře prošla přes Pardubice do druhého kola Českého poháru!

29.9.2020

Junioři: Sousedík velel hattrickem k vítězství nad Rakovníkem!

26.9.2020

Áčko ml. žáků nestačilo na SK Rebel! V Čimicích vyfasovalo půltucet!

24.9.2020

B tým mladších žáků vstoupil do soutěže porážkou s Kert Parkem!

23.9.2020

Partneři klubu